Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України з митних питань (28.01.94), Детальна інформація

Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України з митних питань (28.01.94)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 4.3
Скачувань: 708
3892 Про внесення змін і доповнень до деяких законодавчих актів України з митних питань (28.01.94)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про внесення змін і доповнень до деяких

законодавчих актів України з митних питань

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1994, N 20, ст.116 )

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Внести до Митного кодексу України ( 1970-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1992 р., N 16, ст.203) такі зміни і доповнення:

1. У частині першій статті 9 слова "та митниці" замінити словами "територіальні митні управління, митниці та інші митні установи";

частини третю і четверту статті 9 викласти у такій редакції:

"Державний митний комітет України створюється Президентом України. Голова Державного митного комітету України призначається відповідно до чинного законодавства України.

Територіальні митні управління створюються Кабінетом Міністрів України. Створення, реорганізація і ліквідація митниць та інших митних установ України здійснюється Державним митним комітетом України за погодженням з Міністерством фінансів України".

2. У статті 99 слова "на розвиток митної системи на рахунок Державного митного комітету України" замінити словами "до державного бюджету України для цільового використання на розбудову державного кордону України у порядку, що визначається Кабінетом Міністрів України".

3. У статтях 115 і 116 слова "одного офіційно встановленого", "двох з половиною до десяти" і "десяти" замінити відповідно словами "двохсот офіційно встановлених", "трьохсот до тисячі" і "тисячі".

<

T

B*

.

0

\x00B4

(Відомості Верховної Ради України, 1991 р., N 44, ст.575) такі зміни і доповнення:

1. Частини другу, четверту і п'яту статті 5 викласти у такій редакції:

"Митні органи України становлять систему органів управління митною справою (митну систему), яка включає Державний митний комітет України, територіальні митні управління, митниці та інші митні установи України";

"Державний митний комітет України створюється Президентом України. Положення про Державний митний комітет України затверджується Президентом України.

Територіальні митні управління створюються Кабінетом Міністрів України. Створення, реорганізація і ліквідація митниць та інших митних установ України здійснюється Державним митним комітетом України за погодженням з Міністерством фінансів України".

2. У преамбулі слово "республіці" замінити словом "Україні".

3. У преамбулі та статті 3 слова "радянськими республіками та іноземними" замінити словом "іншими".

4. У пункті "и" статті 6 виключити слова "і радянських республік".

5. У назві та тексті Закону слова "Українська РСР" і "Державний комітет митного контролю" у всіх відмінках замінити відповідно словами "Україна" і "Державний митний комітет" у відповідних відмінках.

III. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.

Президент України Л.КРАВЧУК

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes