/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про ратифікацію Кредитної угоди між Європейським Співтовариством (Кредитор) та Україною (Позичальник) та Національним банком України (Агент Позичальника) про надання Україні позики в сумі 85 млн. ЕКЮ, Детальна інформація

Тема: Про ратифікацію Кредитної угоди між Європейським Співтовариством (Кредитор) та Україною (Позичальник) та Національним банком України (Агент Позичальника) про надання Україні позики в сумі 85 млн. ЕКЮ
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 430
Скачати "Реферат на тему Про ратифікацію Кредитної угоди між Європейським Співтовариством (Кредитор) та Україною (Позичальник) та Національним банком України (Агент Позичальника) про надання Україні позики в сумі 85 млн. ЕКЮ"
Сторінки 1  
0464 Про ратифікацію Кредитної угоди між Європейським Співтовариством (Кредитор) та Україною (Позичальник) та Національним банком України (Агент Позичальника) про надання Україні позики в сумі 85 млн. ЕКЮ (24.11.95)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про ратифікацію Кредитної угоди між

Європейським Співтовариством (Кредитор)

і Україною (Позичальник) та Національним

банком України (Агент Позичальника) про

надання Україні позики в сумі 85 млн. ЕКЮ

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1995, N 45, ст.332 )

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:B*

N

\x00BA

ропейським Співтовариством (Кредитор) і Україною (Позичальник) та Національним банком України (Агент Позичальника) про надання Україні позики в сумі 85 млн. ЕКЮ ( 996_629 ), підписану 15 червня 1995 року в м. Брюсселі, ратифікувати.

Голова Верховної Ради України О.МОРОЗ

м. Київ, 24 листопада 1995 року

N 464/95-ВР

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар