Про деякі питання валютного регулювання та оподаткування суб'єктів експериментальної економічної зони "Сиваш" (23.02.96), Детальна інформація

Про деякі питання валютного регулювання та оподаткування суб'єктів експериментальної економічної зони "Сиваш" (23.02.96)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.5
Скачувань: 821
0065 Про деякі питання валютного регулювання та оподаткування суб'єктів експериментальної економічної зони "Сиваш" (23.02.96)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про деякі питання валютного регулювання та

оподаткування суб'єктів експериментальної

економічної зони "Сиваш"

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1996, N 11, ст. 52 )

( Вводиться в дію Постановою ВР N 66/96-ВР від 23.02.96

ВВР, 1996, N 11, ст. 53 )

1. Встановити, що сировина, матеріали, устаткування та обладнання (крім підакцизних товарів), які ввозяться в Україну для потреб власного виробництва суб'єктами експериментальної економічної зони "Сиваш", не підлягають обкладанню ввізним митом та податком на добавлену вартість.

Z

j

Ae

B*

AE

E

E

на 50 відсотків у разі використання суми, на яку зменшується податок на прибуток, на реалізацію інвестиційних проектів у межах цієї зони.

3. Надходження в іноземній валюті на користь суб'єктів експериментальної економічної зони "Сиваш" не підлягають обов'язковому продажу на міжбанківському валютному ринку в разі використання вивільнених валютних коштів на потреби розвитку цієї зони.

4. Суб'єктами експериментальної економічної зони "Сиваш" є зареєстровані згідно з чинним законодавством на території експериментальної економічної зони "Сиваш" суб'єкти підприємницької діяльності, які реалізують інвестиційні проекти, затверджені Кабінетом Міністрів України, у межах цієї зони під час проведення локального економічного експерименту.

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 23 лютого 1996 року

N 65/96-ВР

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes