/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про звільнення від обкладення митом предметів, які вивозяться (пересилаються) громадянами за митний кордон України (05.05.96), Детальна інформація

Тема: Про звільнення від обкладення митом предметів, які вивозяться (пересилаються) громадянами за митний кордон України (05.05.96)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 771
Скачати "Реферат на тему Про звільнення від обкладення митом предметів, які вивозяться (пересилаються) громадянами за митний кордон України (05.05.96)"
Сторінки 1  
0163 Про звільнення від обкладення митом предметів, які вивозяться (пересилаються) громадянами за митний кордон України (05.05.96)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про звільнення від обкладення митом предметів,

які вивозяться (пересилаються) громадянами за

митний кордон України

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1996, N 26, ст. 114 )

( Вводиться в дію Постановою ВР

N 164/96-ВР від 05.05.96, ВВР, 1996, N 26, ст. 115 )

1. Установити, що у разі вивезення (пересилання в несупроводжуваному багажі), а також пересилання в міжнародних поштових відправленнях громадянами України, іноземними громадянами та особами без громадянства (далі - громадяни) за митний кордон України товарів та інших предметів, придбаних в Україні, у кількості, що не перевищує товарну партію (визначається Кабінетом Міністрів України), мито та митні збори не сплачуються.

2. Установити, що положення цього Закону застосовуються виключно до правовідносин, які виникають при вивезенні (пересиланні) громадянами товарів та інших предметів за митний кордон України (крім товарів та інших предметів, вивезення яких обмежено відповідно до чинного законодавства).

$

v

\x02C6

U

B*

f

Ue

TH

У разі вивезення громадянами за межі митної території України товарів та інших предметів товарною партією митне оформлення здійснюється в порядку, встановленому для суб'єктів підприємницької діяльності.

3. Заборонити громадянам вивезення за межі митної території України:

а) предметів, на які встановлюються державні дотації, крім предметів особистого користування;

б) предметів (або їх частин) промислового призначення (обладнання, комплектуючі, матеріали тощо), що застосовуються у виробничій сфері, перелік яких визначається Кабінетом Міністрів України;

в) дорогоцінних металів, дорогоцінного каміння та виробів з них, культурних цінностей з метою їх відчуження.

4. У разі, якщо міжнародними договорами України встановлено інші правила, ніж ті, що визначені в цьому Законі, то застосовуються правила міжнародного договору.

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 5 травня 1996 року

N 163/96-ВР

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар