/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про амністію осіб, які брали участь у масових акціях протесту проти несвоєчасних виплат заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (21.11.96), Детальна інформація

Тема: Про амністію осіб, які брали участь у масових акціях протесту проти несвоєчасних виплат заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (21.11.96)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 1083
Скачати "Реферат на тему Про амністію осіб, які брали участь у масових акціях протесту проти несвоєчасних виплат заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (21.11.96)"
Сторінки 1   2  
0533 Про амністію осіб, які брали участь у масових акціях протесту проти несвоєчасних виплат заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (21.11.96)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про амністію осіб, які брали участь у масових

акціях протесту проти несвоєчасних виплат заробітної

плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1997, N 4, ст. 22 )

Керуючись принципами людяності та відповідальності держави перед громадянами, Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

Стаття 1. Звільнити від покарання осіб, засуджених за злочини, передбачені статтями 187-3, 187-5 ( 2002-05 ), частинами 1 і 2 статті 217-3 Кримінального кодексу України, за умови, що вчинені ними дії були пов'язані з протестом проти несвоєчасних виплат заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

Стаття 2. Закрити слідчі справи і справи, не розглянуті судами, про злочини, вчинені до набрання чинності цим Законом особами, зазначеними у статті 1 цього Закону.

Стаття 3. Звільнити від покарання осіб, засуджених за злочини, передбачені частиною 3 статті 217-3 Кримінального кодексу України, за умови, що їх незаконні дії були пов'язані з протестом проти несвоєчасних виплат заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат і якщо ці особи відбули не менше половини призначеного вироком суду основного покарання.r

\x02C6

>*B*\x02C6

\x0160

Стаття 4. Цей Закон не застосовується до особливо небезпечних рецидивістів, визнаних такими за вироком суду, що набрав законної сили, та до осіб, що мають дві і більше судимості за вчинення тяжких злочинів.

Стаття 5. Покласти виконання цього Закону:

а) на суди:

щодо осіб, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі;

щодо осіб, справи на яких перебувають у провадженні судів і до набрання цим Законом чинності не розглянуті;

щодо осіб, справи на яких розглянуті судами, але вироки не набрали законної сили;

щодо умовно засуджених та осіб, виконання вироків яким відстрочено;

щодо засуджених до інших видів покарання, якщо воно повністю чи частково не відбуто;

б) на органи попереднього слідства:

щодо осіб, кримінальні справи на яких перебувають в їх провадженні.

Стаття 6. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування і підлягає виконанню протягом двох місяців після набрання ним чинності.

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 21 листопада 1996 року

Сторінки 1   2  
Коментарі до даного документу
Додати коментар