/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про порядок списання заборгованості вугледобувних та вуглепереробних підприємств Міністерства вугільної промисловості України, що ліквідуються за рішенням Кабінету Міністрів України, Детальна інформація

Тема: Про порядок списання заборгованості вугледобувних та вуглепереробних підприємств Міністерства вугільної промисловості України, що ліквідуються за рішенням Кабінету Міністрів України
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 441
Скачати "Реферат на тему Про порядок списання заборгованості вугледобувних та вуглепереробних підприємств Міністерства вугільної промисловості України, що ліквідуються за рішенням Кабінету Міністрів України"
Сторінки 1  
0010 Про порядок списання заборгованості вугледобувних та вуглепереробних підприємств Міністерства вугільної промисловості України, що ліквідуються за рішенням Кабінету Міністрів України, перед Державним бюджетом України і місцевими бюджетами та державними цільовими фондами (17.01.97)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про порядок списання заборгованості вугледобувних

та вуглепереробних підприємств Міністерства

вугільної промисловості України, що ліквідуються

за рішенням Кабінету Міністрів України, перед

Державним бюджетом України і місцевими бюджетами

та державними цільовими фондами

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1997, N 10, ст.84 )

Цей Закон визначає порядок списання заборгованості збиткових вугледобувних і вуглепереробних підприємств Міністерства вугільної промисловості України, що ліквідуються за рішенням Кабінету Міністрів України, з метою скорочення видатків на ліквідацію таких підприємств.

N

\x00B8

>*B*oe

>

@

\x00BA

1/4

нарахованих відповідно до законодавства України та несплачених пені, фінансових санкціях на цю заборгованість списується за станом на дату прийняття Кабінетом Міністрів України рішення про ліквідацію таких підприємств з урахуванням пасивів і активів цих підприємств.

Рішення про списання заборгованості підприємств щодо сплати місцевих податків і зборів, передбачених Законом України "Про систему оподаткування", приймає відповідний орган місцевого самоврядування.

Стаття 2. Заборгованість підприємств по внесках до Пенсійного фонду України погашається у першочерговому порядку перед задоволенням вимог інших кредиторів, у тому числі за рахунок реалізації майна таких підприємств.

Задоволення вимог інших кредиторів здійснюється у порядку, передбаченому законодавством України.

Стаття 3. Порядок ліквідації підприємств, на які поширюється дія цього Закону, встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Стаття 4. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування.

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 17 січня 1997 року

N 10/97-ВР

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар