/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності у вигляді штрафу (07.02.97), Детальна інформація

Тема: Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності у вигляді штрафу (07.02.97)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 618
Скачати "Реферат на тему Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності у вигляді штрафу (07.02.97)"
Сторінки 1   2   3   4   5   6   7   8   9  
0055 Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення адміністративної відповідальності у вигляді штрафу (07.02.97)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні

правопорушення щодо посилення адміністративної

відповідальності у вигляді штрафу

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1997, N 14, ст.114 )

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Внести до Кодексу України про адміністративні правопорушення ( 80731-10 ) (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до N 51, ст. 1122) такі зміни:

1. Статтю 27 викласти в такій редакції:

"Штраф є грошовим стягненням, що накладається на громадян і посадових осіб за адміністративні правопорушення у випадках і розмірі, встановлених цим Кодексом та іншими законами України".

2. У статті 40:

у частині першій слова "двох мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "двох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "мінімального розміру заробітної плати" замінити словами "одного неоподатковуваного мінімуму доходів громадян".

3. У статті 41:

у частині першій слова "до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "до п'яти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від двох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до десяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

4. У статті 41-1 слова "в десять мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

5. У статті 41-2 слова "до ста мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

6. У статті 41-3 слова "в п'ять мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від одного до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

7. У статті 42 слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

8. У статті 42-1 слова "у розмірі до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від трьох до семи неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "до ста карбованців" замінити словами "від п'яти до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

9. У статті 42-2 слова "у розмірі від ста до трьохсот карбованців" замінити словами "від восьми до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від двохсот до п'ятисот карбованців" замінити словами "від п'ятнадцяти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

10. У статті 43:

у частині першій слова "у розмірі до десяти карбованців" замінити словами "від одного до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від п'яти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "у розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "від одного до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян", а слова "від десяти до п'ятдесяти карбованців" замінити словами "від десяти до двадцяти п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

11. У частині першій статті 44 слова "від двадцяти до п'ятдесяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від вісімнадцяти до сорока трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

12. У статті 44-1:

у частині першій слова "до двадцяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від п'яти до вісімнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян";

у частині другій слова "від двадцяти до п'ятдесяти мінімальних розмірів заробітної плати" замінити словами "від вісімнадцяти до сорока трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

13. У статті 45 слова "в розмірі до тридцяти карбованців" замінити словами "від трьох до п'яти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян".

Сторінки 1   2   3   4   5   6   7   8   9  
Коментарі до даного документу
Додати коментар