Про ратифікацію Угоди про грант (Проект ядерної безпеки Чорнобильської АЕС) між Європейським банком реконструкції та розвитку як Розпорядником коштів, наданих згідно з Грантом з Рахунку ядерної безп, Детальна інформація

Про ратифікацію Угоди про грант (Проект ядерної безпеки Чорнобильської АЕС) між Європейським банком реконструкції та розвитку як Розпорядником коштів, наданих згідно з Грантом з Рахунку ядерної безп
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.4
Скачувань: 565
0147 Про ратифікацію Угоди про грант (Проект ядерної безпеки Чорнобильської АЕС) між Європейським банком реконструкції та розвитку як Розпорядником коштів, наданих згідно з Грантом з Рахунку ядерної безпеки, Урядом України та Чорнобильською атомною електростанцією (18.03.97)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про ратифікацію Угоди про грант (Проекту ядерної

безпеки Чорнобильської АЕС) між Європейським

банком реконструкції та розвитку як Розпорядником

коштів, наданих згідно з Грантом з Рахунку

ядерної безпеки, Урядом України та Чорнобильською

атомною електростанцією

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1997, N 19, ст.134 )

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

,

\x02DC

B*

p

ae"

\x0161

\x0153

ку ядерної безпеки, Урядом України та Чорнобильською атомною електростанцією ( 996_729 ), підписану в м. Лондоні 12 листопада 1996 року, ратифікувати.

2. Пункт (с) розділу 3.01 та пункт (с) розділу 3.07 Угоди є чинними для України за умови виконання своїх зобов'язань Сторонами - учасницями Меморандуму про взаєморозуміння між Урядами країн "Великої сімки" та Комісією Європейського співтовариства і Урядом України щодо закриття Чорнобильської АЕС від 20 грудня 1995 року.

Голова Верховної Ради України О.МОРОЗ

м. Київ, 18 березня 1997 року

N 147/97-ВР

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes