Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань страхування (21.10.97), Детальна інформація

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань страхування (21.10.97)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.8
Скачувань: 825
0590 Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань страхування (21.10.97)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про внесення змін до деяких законодавчих актів

України з питань страхування

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1998, N 2, ст. 5 )

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Внести до деяких законодавчих актів України такі зміни:

1. Статтю 103 Повітряного кодексу України ( 3167-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1993 р., N 25, ст.274) доповнити частинами другою та третьою такого змісту:

"Обов'язкове страхування, передбачене частиною першою цієї статті, здійснюється страховиками, які визнані такими відповідно до законодавства України, одержали в установленому порядку ліцензії на здійснення цього виду страхування і є членами Авіаційного страхового бюро.

Авіаційне страхове бюро здійснює координацію діяльності страховиків у галузі страхування авіаційних ризиків та представляє їх інтереси у міжнародних об'єднаннях страховиків. Утворення Авіаційного страхового бюро та його державна реєстрація здійснюються в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України".

\x00B8

O

B*

L

N

2. Статтю 242 Кодексу торговельного мореплавства України ( 176/95-ВР ) (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., N 47-52, ст.349) доповнити частинами третьою та четвертою такого змісту:

"Договори морського страхування із страхувальниками-резидентами та договори обов'язкового страхування пасажирів від нещасних випадків, що виникають під час морського перевезення, укладаються страховиками, які визнані такими відповідно до законодавства України, одержали в установленому порядку ліцензії на здійснення цього виду страхування і є членами Морського страхового бюро.

Морське страхове бюро здійснює координацію діяльності страховиків у галузі страхування морських ризиків та представляє їх інтереси у міжнародних об'єднаннях страховиків. Утворення Морського страхового бюро та його державна реєстрація здійснюються в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 21 жовтня 1997 року

N 590/97-ВР

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes