Про внесення змін до Закону України "Про деякі питання підготовки до проведення в місті Києві щорічних зборів Європейського банку реконструкції та розвитку", Детальна інформація

Про внесення змін до Закону України "Про деякі питання підготовки до проведення в місті Києві щорічних зборів Європейського банку реконструкції та розвитку"
Тип документу: Реферат
Сторінок: 5
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 8.2
Скачувань: 1163
З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про внесення змін до Закону України "Про деякі питання

підготовки до проведення в місті Києві щорічних зборів

Європейського банку реконструкції та розвитку"

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1998, N 9, ст.33 )

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Внести до Закону України "Про деякі питання підготовки до проведення в місті Києві щорічних зборів Європейського банку реконструкції та розвитку" ( 372/97-ВР ) (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 35, ст.222) такі зміни:

1. Доповнити розділ I статтею 5 такого змісту:

"Стаття 5. Спрямовувати до 1 липня 1998 року 50 відсотків коштів, отримуваних Київським обласним управлінням по будівництву, ремонту та експлуатації автомобільних доріг згідно з статтею 4 Закону України "Про джерела фінансування дорожнього господарства України" ( 1562-12 ) від підприємств і господарських організацій міста Києва, на реконструкцію, капітальний ремонт та утримання шляхів у місті Києві, пов'язаних з підготовкою до проведення щорічних зборів ЄБРР".

2. Доповнити розділ II пунктами 3-6 такого змісту:

"3. Кабінет Міністрів України може виступати гарантом від імені держави за позиками, які надаються до 1 червня 1998 року іноземними державами, банками, іншими міжнародними фінансовими організаціями на будівництво, реконструкцію, ремонт та облаштування об'єктів для проведення щорічних зборів ЄБРР: "Апартамент-отель" - 30 млн. доларів США, готель "Київ" - 27 млн. доларів США, готельний комплекс "Московський" - 49 млн. доларів США, Державний міжнародний аеропорт Бориспіль - 195 млн. марок ФРН та інших об'єктів, пов'язаних з проведенням цих зборів.

4. Обслуговування кредитів, що залучаються під гарантію Кабінету Міністрів України, здійснюється уповноваженими банками України. Уповноваженими банками можуть бути комерційні банки України, ліквідність яких підтверджена Національним банком України та аудиторським висновком аудитора іноземної держави відповідно до закону. Перелік уповноважених банків затверджується спільним рішенням Кабінету Міністрів України та Національного банку України.

5. Право обслуговувати кредити за цим Законом надається уповноваженим банкам України за умови надання цими банками Міністерству фінансів України гарантії щодо повернення наданих ними кредитів.

6. У разі вступу в силу гарантії Кабінету Міністрів України Міністерство фінансів України стягує у безакцептному порядку кошти з рахунку уповноваженого банку. Стягнення коштів у безакцептному порядку проводиться на десятий день після прийняття відповідного рішення. В цей же термін уповноважений банк має право оскаржити рішення Міністерства фінансів України в судовому порядку. Оскарження у судовому порядку рішення Міністерства фінансів України зупиняє стягнення коштів до вирішення справи арбітражним судом. Судові витрати відшкодовуються за рахунок сторони, проти якої постановлено судове рішення".

У зв'язку з цим пункти 3-7 цього розділу вважати відповідно пунктами 7-11.

3. У додатку N 1:

1) у переліку "Об'єкти, що будуються":

пункт 2 виключити.

У зв'язку з цим пункти 3-6 вважати пунктами 2-5;

доповнити перелік пунктами 6-10:

"6. Готельний комплекс "Контрактовий", вул. Спаська, 6-б.

7. Готельний комплекс Конча-Заспа.

8. Офісний центр, вул. Горького, 127.

9. Готельно-офісний комплекс, вул. Кустанайська, 13.

10. Готель "Лагонда", Музейний провулок, 2";

2) перелік "Об'єкти, що реконструюються, ремонтуються та облаштовуються" доповнити пунктами 17-23:

"17. Державний міжнародний аеропорт Бориспіль, Бориспіль-7, аеропорт.

18. Центр "Український дім" при Кабінеті Міністрів України, вул. Хрещатик, 2.

19. Палац культури "Україна", вул. Червоноармійська, 103.

20. Національна філармонія України, Володимирський узвіз, 2.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes