Про деякі питання оподаткування у зв'язку з організацією та проведенням новорічних і різдвяних свят для дітей і підлітків та придбанням святкових подарунків (09.12.97), Детальна інформація

Про деякі питання оподаткування у зв'язку з організацією та проведенням новорічних і різдвяних свят для дітей і підлітків та придбанням святкових подарунків (09.12.97)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 4
Скачувань: 904
0702 Про деякі питання оподаткування у зв'язку з організацією та проведенням новорічних і різдвяних свят для дітей і підлітків та придбанням святкових подарунків (09.12.97)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про деякі питання оподаткування у зв'язку з

організацією та проведенням новорічних і

різдвяних свят для дітей і підлітків

та придбанням святкових подарунків

( Закон не діє з 15 січня 1998 року згідно із

статтею 4 даного Закону )

Цей Закон регулює деякі питання фінансування заходів, пов'язаних з організацією та проведенням новорічних і різдвяних свят для дітей і підлітків та придбанням святкових подарунків, як виняток із загальних положень, встановлених частиною третьою статті 1 Закону України "Про систему оподаткування" ( 1251-12 ).

Стаття 1. Суми коштів, які платники податку на прибуток підприємств перераховують органам державної влади, органам місцевого самоврядування та створеним ними закладам освіти, охорони здоров'я та культури, що утримуються за рахунок коштів відповідних бюджетів, на проведення новорічних і різдвяних свят та на придбання святкових подарунків, включаються до складу валових витрат таких платників податку у розмірі не більше 6 відсотків оподаткованого прибутку попереднього (звітного) кварталу.

v

>*B*

b

d

f

O

м і оподатковуються згідно з чинним законодавством України.

Стаття 2. Звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з продажу виробничими та торговими підприємствами святкових подарунків, що закуповуються за рахунок коштів Фонду соціального страхування України, профспілкових комітетів підприємств і організацій та благодійних організацій, які не одержують прибутку від здійснення своєї діяльності. При цьому суми податку, сплачені у зв'язку з придбанням сировини та матеріалів, використаних для виробництва та при реалізації святкових подарунків, що закуповуються за рахунок зазначених коштів, відносяться до складу валових витрат виробництва (обігу) і до податкового кредиту не включаються.

Стаття 3. Під святковими подарунками в цьому Законі слід розуміти набори, які містять лише кондитерські вироби і іграшки вітчизняного виробництва та фрукти загальною вартістю не більше 10 гривень.

Стаття 4. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування і діє до 15 січня 1998 року.

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 9 грудня 1997 року

N 702/97-ВР

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes