Про ратифікацію Конвенції про ядерну безпеку (17.12.97), Детальна інформація

Про ратифікацію Конвенції про ядерну безпеку (17.12.97)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.9
Скачувань: 670
0736 Про ратифікацію Конвенції про ядерну безпеку (17.12.97)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про ратифікацію Конвенції про ядерну безпеку

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1998, N 16, ст.70 )

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Конвенцію про ядерну безпеку ( 995_023 ), підписану від імені України 20 вересня 1994 року у м. Відні (Австрія), ратифікувати з такою заявою і застереженням:

1. Верховна Рада України прийняла відповідальне рішення про ратифікацію Конвенції про ядерну безпеку, підтверджуючи прибічність принципам культури ядерної безпеки та забезпечення їх практичного виконання і виходячи з того, що світове співтовариство і країни - члени МАГАТЕ усвідомлюють унікальність розташованого на території України об'єкта "Укриття", зумовлену глобальними наслідками Чорнобильської катастрофи.

На сьогодні не існує технологій перетворення об'єкта "Укриття" в екологічно безпечну систему та не визначено комплексу необхідних заходів для досягнення високого рівня ядерної безпеки цього об'єкта у відповідності з вимогами Конвенції.

h*G

h*G

B*

h*G

h*G

h*G

\x3700$\x2438\x4800$\x6467\x47D7

самостійно розв'язати цю широкомасштабну проблему і розраховує на допомогу МАГАТЕ, міжнародних організацій та окремих держав у вирішенні наукових та технологічних питань безпеки об'єкта "Укриття", що також сприятиме досягненню цілей Конвенції про ядерну безпеку.

2. Положення статті 3 Конвенції не застосовується до об'єкта "Укриття".

II. Кабінету Міністрів України:

протягом шести місяців внести на розгляд Верховної Ради України пропозиції щодо приведення законодавства України у відповідність з Конвенцією про ядерну безпеку та протягом місяця внести на розгляд Верховної Ради України проекти законів України про органи державного регулювання ядерної та радіаційної безпеки та про дозвільну діяльність у сфері використання ядерної енергії з урахуванням положень Конвенції про ядерну безпеку;

протягом двох місяців визначити необхідні обсяги фінансування і механізм забезпечення своєчасного належного фінансування заходів з переоцінки безпеки діючих блоків АЕС та підвищення їх безпеки.

Голова Верховної Ради України О.МОРОЗ

м. Київ, 17 грудня 1997 року

N 736/97-ВР

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes