Про внесення змін до деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів (12.02.98), Детальна інформація

Про внесення змін до деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів (12.02.98)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 4.1
Скачувань: 1028
0122 Про внесення змін до деяких законів України щодо державного регулювання виробництва і реалізації спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів (12.02.98)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про внесення змін до деяких законів України щодо державного

регулювання виробництва і реалізації спирту етилового,

коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1998, N 26, ст.158 )

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Внести до деяких законів України такі зміни:

1. Статтю 18 Закону України "Про державне регулювання виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами" ( 481/95-ВР ) (Відомості Верховної Ради України, 1995 р., N 46, ст.345) доповнити новими частинами першою - третьою такого змісту:

"Тимчасово до 1 січня 2000 року звільнити вітчизняні підприємства - виробників шампанського і коньяку від плати за спеціальні дозволи (ліцензії) на право імпорту шампанських і коньячних виноматеріалів, спирту коньячного, які ввозяться для виробництва шампанського і коньяку на власних виробничих потужностях.

n

U

>*B*

`

b

d

Ue

TH

a

a

ьних матеріалів у відповідність з вимогами статті 11 цього Закону.

Стаття 11 в частині щодо нанесення на пачку тютюнових виробів позначення стосовно вмісту смоли і нікотину в одиниці продукції застосовується з 1 січня 1999 року".

У зв'язку з цим частину першу вважати частиною четвертою.

2. Абзаци другий, третій і четвертий розділу II Закону України "Про внесення змін до Закону України "Про державне регулювання виробництва і торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами" ( 526/97-ВР) (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 45, ст.286) виключити.

3. Абзаци п'ятий та шостий частини четвертої статті 4 Закону України "Про підприємництво" ( 698-12 ) (Відомості Верховної Ради України, 1991 р., N 14, ст. 168; 1998 р., N 17, ст. 80) викласти в такій редакції:

"виготовлення пива, а також виготовлення та реалізація алкогольних напоїв, спирту етилового, коньячного і плодового;

виготовлення та реалізація тютюнових виробів".

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 12 лютого 1998 року

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes