/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим" (03.03.98), Детальна інформація

Тема: Про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим" (03.03.98)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 945
Скачати "Реферат на тему Про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим" (03.03.98)"
Сторінки 1  
0134 Про внесення змін до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим" (03.03.98)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про внесення змін до Закону України "Про вибори

депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим"

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1998, N 8, ст.29 )

Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

I. Внести до Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим" ( 118/98-ВР ) ( Відомості Верховної Ради України, 1998 р., N 6-7, ст.24 ) такі зміни:

1. Частину дев'яту статті 10 доповнити реченням такого змісту:

"У разі коли вибори до Верховної Ради Автономної Республіки Крим проводяться одночасно з виборами народних депутатів України, дільничні виборчі комісії утворюються відповідно до Закону України "Про вибори народних депутатів України" ( 541/97-ВР ) і є спільними для виборів народних депутатів України та виборів депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим".

2. У пункті 2 частини першої статті 23 цифри "750" замінити на цифри "150".

3. У пункті 2 розділу XI "Прикінцеві положення" слова "при цьому виборча комісія Автономної Республіки Крим утворюється не пізніш як за 45 днів, а виборчі округи - за 43 дні до дня виборів" виключити.

e

>*B*

6

мної Республіки Крим утворюється не пізніш як за 32 дні до дня виборів, виборчі округи утворюються не пізніш як за 24 дні до дня виборів, окружні виборчі комісії - не пізніш як за 22 дні до дня виборів, рішення про їх утворення доводяться до відома населення не пізніш як на другий день після прийняття таких рішень, висування кандидатів у депутати, в тому числі шляхом самовисування, починається та закінчується відповідно за 20 і 13 днів до дня виборів, а їх реєстрація починається за 17 і закінчується за 10 днів до дня виборів, передвиборні плакати кандидатів у депутати друкуються не пізніш як за 7 днів до дня виборів. У разі коли окружну виборчу комісію відповідно до цього Закону не утворено, її функції, за рішенням виборчої комісії Автономної Республіки Крим, здійснюються відповідною районною, міською (міста республіканського Автономної Республіки Крим значення), районною у місті Сімферополі територіальною виборчою комісією, утвореною згідно із Законом України "Про вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів" ( 14/98-ВР ).

II. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

Рішення, що прийняті на виконання Закону України "Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим" до набрання чинності цим Законом, вважаються чинними.

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 3 березня 1998 року

N 134/98-ВР

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар