Про порядок встановлення ставок податків і зборів (обов'язкових платежів), інших елементів податкових баз, а також пільг щодо оподаткування (14.10.98), Детальна інформація

Про порядок встановлення ставок податків і зборів (обов'язкових платежів), інших елементів податкових баз, а також пільг щодо оподаткування (14.10.98)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.6
Скачувань: 951
0171 Про порядок встановлення ставок податків і зборів (обов'язкових платежів), інших елементів податкових баз, а також пільг щодо оподаткування (14.10.98)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про порядок встановлення ставок податків і зборів

(обов'язкових платежів), інших елементів податкових баз,

а також пільг щодо оподаткування

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1998, N 52, ст.317 )

У зв'язку з виданням Указу Президента України від 18 червня 1998 року 653/98 "Про деякі питання, пов'язані із встановленням ставок акцизного збору і ввізного мита", прийнятого з посиланням на пункт 4 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України ( 254к/96-ВР ), Верховна Рада України п о с т а н о в л я є:

1. Ставки загальнодержавних податків і зборів (обов'язкових платежів), інші елементи податкових баз, а також пільги щодо оподаткування встановлюються або змінюються виключно законами України з питань оподаткування.

d

~

\x0161

B*

f

u

ue

2. Ставки місцевих податків і зборів (обов'язкових платежів), інші елементи податкових баз, а також пільги щодо оподаткування встановлюються або змінюються виключно відповідними органами місцевого самоврядування села, селища, міста у порядку, встановленому законами України.

3. Тимчасово, до законодавчого врегулювання питань про Єдиний митний тариф, Кабінет Міністрів України має право встановлювати або змінювати ставки ввізного мита на товари, що ввозяться на митну територію України, крім ставок ввізного мита на підакцизні товари та товари, які входять до складу 1-24 груп Гармонізованої системи опису та кодування товарів, визначених законами України.

4. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування і є чинним до закінчення терміну дії пункту 4 розділу XV "Перехідні положення" Конституції України.

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 14 жовтня 1998 року

N 171-XIV

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes