Про списання та реструктуризацію податкової заборгованості вугледобувних, вуглепереробних та шахтовуглебудівних підприємств Міністерства вугільної промисловості України та гірничодобувних підприємств, Детальна інформація

Про списання та реструктуризацію податкової заборгованості вугледобувних, вуглепереробних та шахтовуглебудівних підприємств Міністерства вугільної промисловості України та гірничодобувних підприємств
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 4.5
Скачувань: 619
0268 Про списання та реструктуризацію податкової заборгованості вугледобувних, вуглепереробних та шахтовуглебудівних підприємств Міністерства вугільної промисловості України та гірничодобувних підприємств з підземного видобутку сировини Міністерства промислової політики України (20.11.98)

З А К О Н У К Р А Ї Н И

Про списання та реструктуризацію податкової заборгованості

вугледобувних, вуглепереробних та шахтовуглебудівних

підприємств Міністерства вугільної промисловості України

та гірничодобувних підприємств з підземного видобутку

сировини Міністерства промислової політики України

( Відомості Верховної Ради (ВВР), 1998, N 52, ст.323 )

Цей Закон спрямований на створення умов для стабілізації роботи підприємств вугільної та гірничодобувної промисловості.

Стаття 1. Списанню з вугледобувних, вуглепереробних та шахтовуглебудівних підприємств Міністерства вугільної промисловості України та гірничодобувних підприємств з підземного видобутку сировини Міністерства промислової політики України - платників податків підлягають суми податкової заборгованості із сплати пені (крім сум пені, нарахованих за порушення термінів розрахунків при здійсненні операцій у сфері зовнішньоекономічної діяльності), штрафних та фінансових санкцій до Державного бюджету України, Пенсійного фонду України і Фонду соціального страхування України, що вважалися несплаченими за станом на 1 жовтня 1998 року, які були нараховані за період з 1 квітня 1997 року по 1 жовтня 1998 року.

Стаття 2. Реструктуризації підлягає податкова заборгованість вугледобувних, вуглепереробних та шахтовуглебудівних підприємств Міністерства вугільної промисловості України та гірничодобувних підприємств з підземного видобутку сировини Міністерства промислової політики України - платників податків зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів) до Державного бюджету України та до Пенсійного фонду України, що вважалися несплаченими за станом на 1 жовтня 1998 року, які були нараховані за період з 1 квітня 1997 року по 1 жовтня 1998 року.

Реструктуризація податкової заборгованості провадиться шляхом розстрочення сплати цієї заборгованості протягом 120 місяців.

z

B*

"

\x0161

|

~

Сплата реструктурованої податкової заборгованості до Пенсійного фонду України починається з 1 січня 2000 року, а до Державного бюджету України - з 1 січня 2003 року і провадиться рівними частками до 15 числа кожного місяця.

Стаття 3. Списанню з державних підприємств з підземного видобутку залізної руди Криворізького басейну, що ліквідуються або переводяться в режим гідрозахисту (державне підприємство - шахта "Саксагань", Криворізьке державне гірничорудне управління гідрозахисту, державне рудоуправління ім. Кірова), підлягає податкова заборгованість до Державного бюджету України, позабюджетних фондів зі сплати податків і зборів (обов'язкових платежів), пені і штрафних санкцій за станом на 1 жовтня 1998 року, які були нараховані за період з 1 квітня 1997 року по 1 жовтня 1998 року.

Стаття 4. Початок сплати податкової заборгованості до Державного бюджету України, реструктурованої згідно із Законом України "Про списання та реструктуризацію податкової заборгованості платників податків за станом на 31 березня 1997 року" ( 314/97-ВР ), вугледобувних, вуглепереробних та шахтовуглебудівних підприємств Міністерства вугільної промисловості України та гірничодобувних підприємств з підземного видобутку сировини Міністерства промислової політики України переноситься на 1 січня 2003 року.

Прикінцеві положення

1. Цей Закон набирає чинності з дня його опублікування.

2. Внести зміни до пункту 3 статті 6 Закону України "Про списання та реструктуризацію податкової заборгованості платників податків за станом на 31 березня 1997 року" (Відомості Верховної Ради України, 1997 р., N 34, ст.209), доповнивши його словами: "крім вугледобувних, вуглепереробних та шахтовуглебудівних підприємств Міністерства вугільної промисловості України та гірничодобувних підприємств з підземного видобутку сировини Міністерства промислової політики України".

Президент України Л.КУЧМА

м. Київ, 20 листопада 1998 року

N 268-XIV

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes