Про підвищення розмірів пенсій та інших соціальних виплат окремим категоріям пенсіонерів, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету (03.01.2002), Детальна інформація

Про підвищення розмірів пенсій та інших соціальних виплат окремим категоріям пенсіонерів, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету (03.01.2002)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 4.6
Скачувань: 595
0001 Про підвищення розмірів пенсій та інших соціальних виплат окремим категоріям пенсіонерів, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету (03.01.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 3 січня 2002 р. N 1

Київ

Про підвищення розмірів пенсій та

інших соціальних виплат окремим категоріям

пенсіонерів, фінансування яких здійснюється за

рахунок коштів державного бюджету

На виконання доручення Президента України Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Збільшити на 10 відсотків пенсії військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей, призначені відповідно Закону України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ" ( 2262-12 ).

2. Установити, що виходячи з розміру 19 гривень 91 копійка провадиться розрахунок:

а) пенсій, призначених відповідно до частини четвертої статті 54 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" ( 796-12 );

B*

\x0160

ue

*

,

ромадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи";

в) надбавок, передбачених Законом України "Про донорство крові та її компонентів" ( 239/95-ВР );

г) підвищення громадянам, які необгрунтовано зазнали політичних репресій і згодом були реабілітовані, та членам їх сімей, яких було примусово переселено;

|) надбавок на непрацездатних членів сім'ї, що перебувають на утриманні непрацюючих пенсіонерів;

д) надбавок по догляду за одинокими пенсіонерами та інвалідами;

е) підвищень, передбачених Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" ( 3551-12 ) під час призначення та перерахунку пенсій відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення" ( 1788-12 ) та зазначених у пункті 1 і підпункті "а" цього пункту.

3. Підвищення пенсій, зазначене у пункті 1 цієї постанови, провадиться без урахування передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткових пенсій, цільової грошової допомоги та сум індексації.

4. Установити, що у разі коли місячний розмір пенсії військовослужбовців строкової служби та членів їх сімей (з урахуванням надбавок, підвищень та додаткової пенсії) не досягає 79 гривень, цій категорії пенсіонерів встановлюється цільова грошова допомога на прожиття в розмірі до 57 гривень на кожного одержувача пенсії за рахунок коштів, з яких виплачується пенсія.

5. Установити, що оплата послуг, пов'язаних з виплатою і доставкою пенсії та грошової допомоги на суму їх підвищення відповідно до цієї постанови, не провадиться.

6. Ця постанова набирає чинності з 1 січня 2002 року.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 26

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes