/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про звільнення Павленка В.П. з посади заступника начальника Управління експертизи, аналізу та дерегуляції розвитку реального сектору економіки Департаменту, Детальна інформація

Тема: Про звільнення Павленка В.П. з посади заступника начальника Управління експертизи, аналізу та дерегуляції розвитку реального сектору економіки Департаменту
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 555
Скачати "Реферат на тему Про звільнення Павленка В.П. з посади заступника начальника Управління експертизи, аналізу та дерегуляції розвитку реального сектору економіки Департаменту"
Сторінки 1  
0005 Про звільнення Павленка В.П. з посади заступника начальника Управління експертизи, аналізу та дерегуляції розвитку реального сектору економіки Департаменту розвитку реального сектору економіки Секретаріату Кабінету Міністрів України (08.01.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 8 січня 2002 р. N 5

Київ

Про звільнення Павленка В.П.

з посади заступника начальника Управління

експертизи, аналізу та дерегуляції розвитку

реального сектору економіки Департаменту

розвитку реального сектору економіки

Секретаріату Кабінету Міністрів України

E

L

N

®

\

AE

E

E

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Звільнити Павленка Володимира Петровича з посади заступника начальника Управління експертизи, аналізу та дерегуляції розвитку реального сектору економіки Департаменту розвитку реального сектору економіки Секретаріату Кабінету Міністрів України у зв'язку з переходом на іншу роботу.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар