Про додаткові заходи щодо проведення експерименту з підвищення ефективності роботи державних цільових фондів (15.02.2002), Детальна інформація

Про додаткові заходи щодо проведення експерименту з підвищення ефективності роботи державних цільових фондів (15.02.2002)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.7
Скачувань: 701
0146 Про додаткові заходи щодо проведення експерименту з підвищення ефективності роботи державних цільових фондів (15.02.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 15 лютого 2002 р. N 146

Київ

Про додаткові заходи щодо проведення експерименту

з підвищення ефективності роботи державних

цільових фондів

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Підтримати пропозицію Міністерства праці та соціальної політики і правлінь Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань і Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності про участь цих фондів у експерименті з підвищення ефективності роботи державних цільових фондів, що проводиться у Запорізькій, Луганській та Львівській областях (далі - експеримент).

2. Установити, що:

B*

<

\x017Dтрахування з тимчасової втрати працездатності реєструються в органах Пенсійного фонду. Зареєстровані платники збору на обов'язкове державне пенсійне страхування перереєстрації не підлягають, а платники страхових внесків, зареєстровані у робочих органах виконавчих дирекцій зазначених фондів, з обліку не знімаються;

Пенсійний фонд і зазначені фонди самостійно узгоджують порядок, обсяги та механізми обміну інформацією для забезпечення належного контролю за надходженням і обліком страхових внесків.

3. Міністерству праці та соціальної політики, Пенсійному фонду і Міністерству фінансів узагальнити підсумки експерименту та подати пропозиції відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2001 р. N 216 ( 216-2001-п ) "Про організаційне забезпечення проведення у Запорізькій, Луганській та Львівській областях експерименту з підвищення ефективності роботи державних цільових фондів" (Офіційний вісник України, 2001 р., N 11, ст. 430).

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 26

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes