Про витрати, пов'язані з похованням колишнього Постійного представника Ради Міністрів УРСР при Раді Міністрів СРСР Пічужкіна М.С. (21.02.2002), Детальна інформація

Про витрати, пов'язані з похованням колишнього Постійного представника Ради Міністрів УРСР при Раді Міністрів СРСР Пічужкіна М.С. (21.02.2002)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.4
Скачувань: 984
0209 Про витрати, пов'язані з похованням колишнього Постійного представника Ради Міністрів УРСР при Раді Міністрів СРСР Пічужкіна М.С. (21.02.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 21 лютого 2002 р. N 209

Київ

Про витрати, пов'язані з похованням

колишнього Постійного представника

Ради Міністрів УРСР при Раді

Міністрів СРСР Пічужкіна М.С.

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Витрати, пов'язані з похованням колишнього Постійного представника Ради Міністрів УРСР при Раді Міністрів СРСР Пічужкіна Михайла Сергійовича, в сумі до 9,7 тис. гривень здійснити за рахунок держави.

2. Київській міській державній адміністрації спорудити на могилі Пічужкіна М.С. надгробок вартістю до 7 тис. гривень.

3. Міністерству фінансів профінансувати зазначені в пунктах

B*

P

°

1-2 цієї постанови витрати Господарського управління Секретаріату Кабінету Міністрів України за рахунок коштів резервного фонду бюджету, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2002 рік" ( 2905-14 ).

4. Господарському управлінню Секретаріату Кабінету Міністрів України подати до кінця 2002 року Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції і Міністерству фінансів звіт про використання коштів, виділених відповідно до цієї постанови.

Перший

віце-прем'єр-міністр України О.ДУБИНА

Інд. 21

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes