/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про призначення Проскуркіна В. П. начальником Управління моніторингу та ринкових перетворень в енергетичному секторі економіки Департаменту розвитку реального сектору економіки, Детальна інформація

Тема: Про призначення Проскуркіна В. П. начальником Управління моніторингу та ринкових перетворень в енергетичному секторі економіки Департаменту розвитку реального сектору економіки
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 438
Скачати "Реферат на тему Про призначення Проскуркіна В. П. начальником Управління моніторингу та ринкових перетворень в енергетичному секторі економіки Департаменту розвитку реального сектору економіки"
Сторінки 1  
0230 Про призначення Проскуркіна В. П. начальником Управління моніторингу та ринкових перетворень в енергетичному секторі економіки Департаменту розвитку реального сектору економіки Секретаріату Кабінету Міністрів України (28.02.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 28 лютого 2002 р. N 230

Київ

Про призначення Проскуркіна В. П. начальником

Управління моніторингу та ринкових перетворень

в енергетичному секторі економіки Департаменту

розвитку реального сектору економіки

Секретаріату Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

I

0

2

c

X

Z

\

E

I

Призначити Проскуркіна Володимира Павловича начальником Управління моніторингу та ринкових перетворень в енергетичному секторі економіки Департаменту розвитку реального сектору економіки Секретаріату Кабінету Міністрів України, звільнивши його з посади заступника начальника цього Управління.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар