/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про затвердження Порядку визначення критерію, за яким на сільськогосподарських товаровиробників поширюється спеціальний режим обкладення податком на додану вартість, Детальна інформація

Тема: Про затвердження Порядку визначення критерію, за яким на сільськогосподарських товаровиробників поширюється спеціальний режим обкладення податком на додану вартість
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 512
Скачати "Реферат на тему Про затвердження Порядку визначення критерію, за яким на сільськогосподарських товаровиробників поширюється спеціальний режим обкладення податком на додану вартість"
Сторінки 1   2  
0233 Про затвердження Порядку визначення критерію, за яким на сільськогосподарських товаровиробників поширюється спеціальний режим обкладення податком на додану вартість та фіксованим сільськогосподарським податком (01.03.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 1 березня 2002 р. N 233

Київ

( Постанова втратила чинність на підставі Постанови КМ

N 488 ( 488-2002-п ) від 11.04.2002 )

Про затвердження Порядку визначення критерію,

за яким на сільськогосподарських товаровиробників

поширюється спеціальний режим обкладення податком

на додану вартість та фіксованим сільськогосподарським

податком

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити Порядок визначення критерію, за яким на сільськогосподарських товаровиробників поширюється спеціальний режим обкладення податком на додану вартість та фіксованим сільськогосподарським податком (далі - Порядок), що додається.

2. Державній податковій адміністрації провести у місячний термін перереєстрацію сільськогосподарських товаровиробників - платників податку на додану вартість та фіксованого сільськогосподарського податку щодо відповідності їх критерію, визначеному Порядком.

Прем'єр-міністр України А. КІНАХ

Інд. 22

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 1 березня 2002 р. N 233

ПОРЯДОК

визначення критерію, за яким на сільськогосподарських

товаровиробників поширюється спеціальний режим

обкладення податком на додану вартість та фіксованим

сільськогосподарським податком

1. Цей Порядок визначає критерій, за яким на сільськогосподарських товаровиробників поширюється спеціальний режим обкладення податком на додану вартість та фіксованим сільськогосподарським податком відповідно до пункту 11.29 статті 11 Закону України "Про податок на додану вартість" ( 168/97-ВР ) та Закону України "Про фіксований сільськогосподарський податок" ( 320-14 ).

0

\x00BA

Oe

o

Сторінки 1   2  
Коментарі до даного документу
Додати коментар