/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про заходи щодо забезпечення надходження коштів у рахунок погашення заборгованості за кредитами, залученими державою, Детальна інформація

Тема: Про заходи щодо забезпечення надходження коштів у рахунок погашення заборгованості за кредитами, залученими державою
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 585
Скачати "Реферат на тему Про заходи щодо забезпечення надходження коштів у рахунок погашення заборгованості за кредитами, залученими державою"
Сторінки 1   2   3   4  
0257 Про заходи щодо забезпечення надходження коштів у рахунок погашення заборгованості за кредитами, залученими державою або під державні гарантії для закупівлі сільськогосподарської техніки іноземного виробництва, інших засобів для потреб сільського господарства (04.03.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 4 березня 2002 р. N 257

Київ

Про заходи щодо забезпечення надходження коштів

у рахунок погашення заборгованості за кредитами,

залученими державою або під державні гарантії

для закупівлі сільськогосподарської техніки

іноземного виробництва, інших засобів для

потреб сільського господарства

З метою забезпечення формування спеціального фонду державного бюджету за рахунок джерел, визначених пунктами 4 і 5 статті 31 Закону України "Про Державний бюджет України на 2002 рік" ( 2905-14 ), Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Державній податковій адміністрації, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській міській державним адміністраціям та Національній акціонерній компанії "Украгролізинг" вжити заходів відповідно до законодавства для повернення сільгосптоваровиробниками та іншими суб'єктами господарювання коштів, що отримані за кредитами, залученими державою або під державні гарантії для закупівлі сільськогосподарської техніки іноземного виробництва, інших засобів для потреб сільського господарства, в обсязі згідно з додатком.

2. Уповноважити Національну акціонерну компанію "Украгролізинг" застосовувати від імені Кабінету Міністрів України заходи досудового врегулювання спорів, бути позивачем у судах та господарських судах з усіма правами, наданими стороні в процесі (крім передачі повноважень іншій особі), у справах, пов'язаних із стягненням простроченої заборгованості за кредитами, залученими державою або під державні гарантії для закупівлі сільськогосподарської техніки, інших засобів для потреб сільського господарства (далі - кредити), в тому числі шляхом застосування процедури банкрутства.

3. Установити, що кошти, які надходитимуть у рахунок погашення заборгованості за кредитами, зараховуються до спеціального фонду Державного бюджету України на 2002 рік та спрямовуються на придбання сільськогосподарської техніки на умовах фінансового лізингу та заходи за операціями фінансового лізингу і на часткову компенсацію вартості складної сільськогосподарської техніки вітчизняного виробництва у відсотковому співвідношенні суми видатків на зазначені цілі і загальної суми цих надходжень, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2002 рік" ( 2905-14 ).

4. Затвердити Порядок зарахування коштів, що надходитимуть у рахунок погашення заборгованості за кредитами, залученими державою або під державні гарантії для закупівлі сільськогосподарської техніки іноземного виробництва, інших засобів для потреб сільського господарства (додається).

5. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2001 р. N 546 ( 546-2001-р ) "Про додаткові заходи щодо погашення простроченої заборгованості за кредитами, залученими державою або під державні гарантії для закупівлі сільськогосподарської техніки іноземного виробництва" (Офіційний вісник України, 2001 р., N 49, ст. 2205).

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 22

Додаток

до постанови Кабінету Міністрів України

від 4 березня 2002 р. N 257

ОБСЯГ

коштів, які надходитимуть у рахунок погашення

заборгованості за кредитами, залученими

державою або під державні гарантії для

закупівлі сільськогосподарської техніки

іноземного виробництва, інших засобів

для потреб сільського господарства

(млн. гривень)

Сторінки 1   2   3   4  
Коментарі до даного документу
Додати коментар