/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про затвердження Положення про порядок формування, ведення та використання галузевого страхового фонду документації (13.03.2002), Детальна інформація

Тема: Про затвердження Положення про порядок формування, ведення та використання галузевого страхового фонду документації (13.03.2002)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 683
Скачати "Реферат на тему Про затвердження Положення про порядок формування, ведення та використання галузевого страхового фонду документації (13.03.2002)"
Сторінки 1   2   3  
0319 Про затвердження Положення про порядок формування, ведення та використання галузевого страхового фонду документації (13.03.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 13 березня 2002 р. N 319

Київ

Про затвердження Положення про порядок

формування, ведення та використання

галузевого страхового фонду документації

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Затвердити Положення про порядок формування, ведення та використання галузевого страхового фонду документації (додається).

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 33

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 13 березня 2002 р. N 319

ПОЛОЖЕННЯ

про порядок формування, ведення та

використання галузевого страхового

фонду документації

1. Це Положення розроблено відповідно до Закону України "Про страховий фонд документації України" ( 2332-14 ) і встановлює порядок формування відповідними міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади, підприємствами, установами, організаціями незалежно від форми власності галузевого страхового фонду документації, а також його ведення та використання. Дія цього Положення не поширюється на відносини, пов'язані з формуванням, веденням та використанням галузевого страхового фонду документації для організації виробництва продукції оборонного та мобілізаційного призначення.

2. Галузевий страховий фонд документації (далі - галузевий фонд) призначається для забезпечення:

виробництва продукції господарського призначення;

відбудови об'єктів систем життєзабезпечення населення та транспортних зв'язків;

проведення аварійно-рятувальних та аварійно-відновлювальних робіт під час ліквідації надзвичайних ситуацій;

проведення реставраційних робіт на об'єктах культурної спадщини.

3. Користувачами галузевого фонду є міністерства, інші центральні органи виконавчої влади, а також підприємства, установи, організації (далі - постачальники документів), перелік яких визначається цими органами.

4. Галузевий фонд формується шляхом розроблення та реалізації відповідними міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади галузевих програм створення страхового фонду документації (далі - галузеві програми), що затверджуються цими органами за погодженням з Державним департаментом страхового фонду документації.

5. Основою для розроблення галузевих програм за формами, встановленими Державним департаментом страхового фонду документації є:

для забезпечення виробництва продукції господарського призначення - переліки виробів, будов, споруд, технологічного обладнання, які визначаються постачальниками документів;

для відбудови об'єктів систем життєзабезпечення населення та транспортних зв'язків - переліки об'єктів і споруд систем життєзабезпечення та транспортних зв'язків, підприємств, які мають стратегічне значення для економіки та безпеки держави, затверджені міністерствами та іншими центральними органами виконавчої влади;

Сторінки 1   2   3  
Коментарі до даного документу
Додати коментар