/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про створення і впровадження у виробництво сучасних видів цивільної продукції на підприємствах машинобудівного комплексу (13.03.2002), Детальна інформація

Тема: Про створення і впровадження у виробництво сучасних видів цивільної продукції на підприємствах машинобудівного комплексу (13.03.2002)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 595
Скачати "Реферат на тему Про створення і впровадження у виробництво сучасних видів цивільної продукції на підприємствах машинобудівного комплексу (13.03.2002)"
Сторінки 1  
0325 Про створення і впровадження у виробництво сучасних видів цивільної продукції на підприємствах машинобудівного комплексу (13.03.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 13 березня 2002 р. N 325

Київ

Про створення і впровадження у виробництво

сучасних видів цивільної продукції на

підприємствах машинобудівного комплексу

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Міністерству промислової політики за погодженням з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції, іншими центральними органами виконавчої влади розробити науково-технічні програми за пріоритетними напрямами проведення робіт, що пов'язані із створенням і впровадженням у виробництво сучасних видів цивільної продукції на підприємствах машинобудівного комплексу.

B*

J

\x00B4\x00B8

в'язані із створенням і впровадженням у виробництво сучасних видів цивільної продукції на підприємствах машинобудівного комплексу.

3. Міністерству промислової політики спрямовувати кошти державного бюджету, передбачені для створення і впровадження у виробництво сучасних видів цивільної продукції на підприємствах машинобудівного комплексу, на проведення на цих підприємствах науково-дослідних, дослідно-конструкторських та проектно-конструкторських робіт з розроблення і впровадження у виробництво нових наукоємних зразків продукції згідно з науково-технічними програмами.

4. Визнати такою, що втратила чинність, постанову Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2000 р. N 1754 ( 1754-2000-п ) "Про використання коштів державного бюджету, передбачених для фінансування заходів з конверсії підприємств оборонного комплексу і створення нових видів цивільної продукції" (Офіційний вісник України, 2000 р., N 48, ст. 2092).

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 21

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар