Про заходи щодо вдосконалення порядку випуску друкованої продукції за рахунок бюджетних коштів (22.03.2002), Детальна інформація

Про заходи щодо вдосконалення порядку випуску друкованої продукції за рахунок бюджетних коштів (22.03.2002)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 4.6
Скачувань: 724
0362 Про заходи щодо вдосконалення порядку випуску друкованої продукції за рахунок бюджетних коштів (22.03.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 22 березня 2002 р. N 362

Київ

Про заходи щодо вдосконалення порядку випуску

друкованої продукції за рахунок бюджетних коштів

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Відповідно до частини другої статті 2 Закону України "Про закупівлю товарів, робіт і послуг за державні кошти" ( 1490-14 ) визначити як специфічні ті послуги, що пов'язані з виконанням державного замовлення на випуск друкованої продукції.

2. Установити, що:

під час відбору виконавців державного замовлення на випуск друкованої продукції державні замовники встановлюють вимоги стосовно обов'язкового використання зазначеними виконавцями друкарського паперу та палітурного картону вітчизняного виробництва;

істотною умовою укладення договорів про випуск друкованої продукції у межах державного замовлення між замовником та виконавцем є здійснення закупівлі друкарського паперу і палітурного картону відповідно до угод з вітчизняними підприємствами целюлозно-паперової промисловості з урахуванням пропозицій Української державної акціонерної холдингової компанії "Укрпапірпром" щодо вибору підприємств-постачальників.

B*

$

&

(\x02DC\x02DC

E

E

та Української державної акціонерної холдингової компанії "Укрпапірпром" затверджені в установленому порядку програми випуску друкованої продукції за рахунок бюджетних коштів.

4. Міністерству фінансів щороку у місячний термін після набрання чинності Законом України про державний бюджет затверджувати розпис бюджетних призначень у частині видатків на випуск друкованої продукції з урахуванням пропозицій Міністерства освіти і науки, Державного комітету інформаційної політики, телебачення та радіомовлення і Української державної акціонерної холдингової компанії "Укрпапірпром" (виходячи із специфіки здійснення таких видатків) та забезпечувати їх фінансування у повному обсязі починаючи з квітня 2002 року.

5. Міністерству освіти і науки, Міністерству фінансів, Державному комітетові інформаційної політики, телебачення та радіомовлення, Українській державній акціонерній холдинговій компанії "Укрпапірпром", Державній акціонерній компанії "Українське видавничо-поліграфічне об'єднання" та державному спеціалізованому видавництву "Освіта" утворити до 15 квітня 2002 р. постійно діючу робочу групу для оперативного вирішення питань, пов'язаних з виконанням програм випуску друкованої продукції за рахунок бюджетних коштів.

6. Пункт 6 додатка до постанови Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996 р. N 1548 ( 1548-96-п ) "Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін (тарифів)" (ЗП України, 1996 р., N 21, ст. 596; Офіційний вісник України, 1997 р., число 29, с. 32) доповнити словами "а також норматив рентабельності виробництва у разі випуску друкованої продукції за рахунок бюджетних коштів у розмірі 15 відсотків та на їх доставку до споживачів у розмірі 5 відсотків".

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 28

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes