Про затвердження Положення про карантинний ветеринарно-міліцейський пост (29.03.2002), Детальна інформація

Про затвердження Положення про карантинний ветеринарно-міліцейський пост (29.03.2002)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 3
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 7.6
Скачувань: 829
0394 Про затвердження Положення про карантинний ветеринарно-міліцейський пост (29.03.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 29 березня 2002 р. N 394

Київ

Про затвердження Положення про карантинний

ветеринарно-міліцейський пост

Відповідно до статті 28 Закону України "Про ветеринарну медицину" ( 2498-12 ) Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Затвердити Положення про карантинний ветеринарно-міліцейський пост (додається).

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 22

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 29 березня 2002 р. N 394

ПОЛОЖЕННЯ

про карантинний

ветеринарно-міліцейський пост

1. Це Положення визначає правові та організаційні засади функціонування карантинного ветеринарно-міліцейського поста, обов'язки осіб чергового наряду підрозділу ветеринарної міліції з проведення карантинних ветеринарних заходів (далі - підрозділ ветеринарної міліції) та/або територіального органу внутрішніх справ, а також інших осіб, які несуть чергування на посту.

2. Карантинний ветеринарно-міліцейський пост - тимчасовий пункт пропуску і контролю, що створюється на кордоні карантинної зони або зони попередніх карантинних обмежень відповідно до рішення про встановлення карантину чи рішення про введення попередніх карантинних обмежень на певній території.

3. Рішення про виставлення та зняття ветеринарно-міліцейських постів приймається Радою міністрів Автономної Республіки Крим, місцевою держадміністрацією на відповідних територіях та органами місцевого самоврядування міст обласного значення, у тому числі на території окремих господарств за поданням відповідного органу державної ветеринарної медицини, а в межах одного або кількох регіонів - за рішенням Кабінету Міністрів України за поданням Державного департаменту ветеринарної медицини разом із прийняттям рішення про встановлення та скасування карантину.

До прийняття рішення щодо встановлення карантину як попередні карантинні обмеження карантинні ветеринарно-міліцейські пости можуть виставлятися згідно з приписом головного державного інспектора ветеринарної медицини України, області, району, міста або його заступника.

4. Карантинні ветеринарно-міліцейські пости виставляються протягом доби з моменту прийняття рішення про встановлення карантину та затвердження плану заходів щодо локалізації, ліквідації та профілактики інфекційного захворювання тварин на фермах, підприємствах із забою та переробки тварин, продуктів і сировини тваринного походження, в населених пунктах, на дорогах, інших об'єктах або прийняття рішення про введення попередніх карантинних обмежень і функціонують цілодобово.

5. Завданням карантинних ветеринарно-міліцейських постів є безумовне забезпечення проведення спеціальних заходів карантинного режиму, зокрема щодо повної або часткової заборони:

перевезення або перегону тварин через карантинну зону, ввезення в цю зону, вивезення /виведення/ з неї тварин;

вивезення з карантинної зони продукції тваринного і рослинного походження та інших вантажів, у тому числі кормів всіма видами транспортних засобів, її винесення та пересилання посилками;

доступу сторонніх осіб, тварин та транспортних засобів на територію ферм, інших тваринницьких приміщень, підприємств 3g забою та переробки тварин, продукції тваринного походження, де встановлено карантин або введено попередні карантинні обмеження (крім обслуговуючого персоналу за умови додержання ним спеціального пропускного режиму);

руху транспортних засобів у карантинній або загрозливій зоні.

6. На дорогах у карантинній та загрозливій зоні контролюється перевезення тварин, продукції тваринного та рослинного походження, кормів. У разі відсутності супровідних ветеринарних документів транспортні засоби затримуються і спеціаліст державної установи ветеринарної медицини приймає відповідне рішення.

Особи, які несуть службу та/або чергування на карантинному ветеринарно-міліцейському посту, крім технічних працівників, проводять також огляд ручного вантажу громадян, який виноситься /вивозиться/ з карантинної зони, про що спеціалістом державної установи ветеринарної медицини приймається відповідне рішення.

7. Для несення служби на карантинному ветеринарно-міліцейському посту виділяється наряд у складі одного чи кількох працівників підрозділу ветеринарної міліції та/або працівників територіальних органів внутрішніх справ. На посту також несуть чергування спеціаліст установи державної ветеринарної медицини та технічний працівник.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes