/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про затвердження Порядку погашення кредиторської заборгованості Міністерства оборони за отримані військове майно, товари, продукцію, виконані роботи, надані послуги, Детальна інформація

Тема: Про затвердження Порядку погашення кредиторської заборгованості Міністерства оборони за отримані військове майно, товари, продукцію, виконані роботи, надані послуги
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 594
Скачати "Реферат на тему Про затвердження Порядку погашення кредиторської заборгованості Міністерства оборони за отримані військове майно, товари, продукцію, виконані роботи, надані послуги"
Сторінки 1   2  
0453 Про затвердження Порядку погашення кредиторської заборгованості Міністерства оборони за отримані військове майно, товари, продукцію, виконані роботи, надані послуги і заборгованості Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" перед Міністерством оборони, які утворилися на 1 січня 2002 року (03.04.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 3 квітня 2002 р. N 453

КиївПро затвердження Порядку погашення кредиторської

заборгованості Міністерства оборони за отримані

військове майно, товари, продукцію, виконані роботи,

надані послуги і заборгованості Національної

акціонерної компанії "Нафтогаз України" перед

Міністерством оборони, які утворилися на

1 січня 2002 року

( Постанова не діє з 31.12.2002 року згідно

з пунктом 4 даної Постанови )

На виконання статті 62 Закону України "Про Державний бюджет України на 2002 рік" ( 2905-14 ) Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити Порядок погашення кредиторської заборгованості Міністерства оборони за отримані військове майно, товари, продукцію, виконані роботи, надані послуги і заборгованості Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" перед Міністерством оборони, які утворилися на 1 січня 2002 р. (далі - Порядок), що додається.

2. Державному казначейству щомісяця зараховувати до спеціального фонду державного бюджету кошти, які надійдуть від Національної акціонерної компанії "Нафтогаз України" в рахунок погашення заборгованості перед Міністерством оборони відповідно до Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Російської Федерації про передачу з України до Російської Федерації важких бомбардувальників ТУ-160, ТУ-95МС, крилатих ракет повітряного базування великої дальності та обладнання ( 643_116 ) понад обсяги, передбачені на відповідний період у помісячному розписі доходів загального фонду Державного бюджету України на 2002 рік ( 2905-14 ) згідно з кодом 240500, з подальшим спрямуванням їх Міністерству оборони для погашення кредиторської заборгованості за отримані військове майно, товари, продукцію, виконані роботи, надані послуги.

3. Міністерству фінансів, Державному казначейству, Міністерству оборони та Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України" забезпечити проведення розрахунків згідно з Порядком.

4. Ця постанова набирає чинності з дня опублікування і діє до 31 грудня 2002 року.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 29

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 3 квітня 2002 р. N 453

ПОРЯДОК

погашення кредиторської заборгованості Міністерства

B*

0

\x017D

Сторінки 1   2  
Коментарі до даного документу
Додати коментар