/   Реферати  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Бібліотека   Портфель   Замовлення  
Mobile  Mac  Linux  Windows  Партнерам і рекламодавцям  Зона зареєстрованих користувачів  Результати пошуку  Форум  Новини  Новини  Події  Куплю/продам  Кlubніка  МегаДОСТУП  Новини сайту  Про проект  Зворотній зв`язок  Рекламодавцям  Контакт 

Про призначення Кукізи В.М. директором Департаменту діловодства та моніторингу Секретаріату Кабінету Міністрів України (02.04.2002), Детальна інформація

Тема: Про призначення Кукізи В.М. директором Департаменту діловодства та моніторингу Секретаріату Кабінету Міністрів України (02.04.2002)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 373
Скачати "Реферат на тему Про призначення Кукізи В.М. директором Департаменту діловодства та моніторингу Секретаріату Кабінету Міністрів України (02.04.2002)"
Сторінки 1  
0455 Про призначення Кукізи В.М. директором Департаменту діловодства та моніторингу Секретаріату Кабінету Міністрів України (02.04.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 2 квітня 2002 р. N 455

Київ

Про призначення Кукізи В.М.

директором Департаменту діловодства та моніторингу

Секретаріату Кабінету Міністрів України

°

B

¬

®

°

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Призначити Кукізу Віктора Михайловича директором Департаменту діловодства та моніторингу Секретаріату Кабінету Міністрів України, звільнивши його з посади начальника Управління діловодства Секретаріату Кабінету Міністрів України.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар