Вирішення проблем друку в OS/2, Детальна інформація

Вирішення проблем друку в OS/2
Тип документу: Реферат
Сторінок: 3
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: фелікс
Розмір: 0
Скачувань: 1305
Проблеми з друком в OS/2

Проблеми при друці іноді виникають і в OS 2. Наприклад, не захоче правильно друкувати нова модель принтера йди ж завдання на друк почнуть просто безслідно зникати. Причиною цьому може послужити те, що OS/2 пред'являє більш суворі вимоги, ніж DOS, до відповідності паралельних портів друкуючого пристрою стандартам. Крім того, в деяких випадках варто прикласти зусилля і знайти самі останні версії драйверів OS/2 для вашого принтера.

Знищення і переустановка драйверів принтера

Як ми вже відмічали, основні виробники принтерів час від часу випускають нові версії OS/2-драйверів для своїх друкуючих пристроїв. Періодичне оновлення прінтерних драйверів допомагає уникнути більшість потенційних проблем при друці в OS'2. Однак слідує пам'ятає)), що перед установкою нової версії необхідно видалити стару. У цьому випадку ви будете упевнені в тому, що OS/2 має дійсно новий драйвер і всі посилання на нього в Workplace Shell встановлені коректно.

Перед тим як старий драйвер буде видалений, в системі повинен бути хоч би ще один прінтерний драйвер, який би встав йому на заміну.

Не видаляйте фіктивний драйвер принтера IBMNULL. Тоді наш прінтерний об'єкт завжди буде мати принаймні два драйвери (фіктивний і поточний драйвер вашого принтера), і ви спокійно зможете перед установкою нової версії драйвера видалити стару.

Програма установки Install new printer driver не включає в свій список драйвер, що вже є на вашому комп'ютері. Це виглядає так, неначе цього драйвера взагалі немає на дистрибутивному диску. Передбачимо, ви вже встановили драйвер принтера LaserJet Series III. Якщо тепер запустити програму установки Install new printer driver з дистрибутивною дискетою Device Driver 1, то ви побачите такий список, як показаний на малюнку.

Раніше драйвер Series III знаходився між драйверами IID і III Cartridge Plus, але тепер його там немає: він вже на жорсткому диску комп'ютера, а програма установки вважає непотрібним показувати вже присутніх в системі драйвери принтерів.

Хоч, в принципі, при заміні версій прінтерних драйверів і OS 2 особливих ускладнень не виникає, для того щоб уникнути деяких потенційних старих проблем, потрібно завжди керуватися двома нескладними правилами:

Видаляти перед установкою нової версії прінтерного драйвера стару. Зберігати фіктивний драйвер принтера IBMNULL.

Управління друком і продуктивність

При установці OS/2 автоматично виконує оптимальну для широкого кола задач настройку процесу друку. Однак для користувачів з великою кількістю принтерів в операційній системі передбачений ряд параметрів, за допомогою яких можна самостійно управляти (окремими характеристиками друку в OS 2.

Навички в управлінні друком можуть пригодитися і в щоденній роботі. Іноді потрібно видалити завдання на друк з черги, тимчасово припинити друк на принтері або ж змінити порядок розташування завданні в черзі. Наприклад, якщо вам треба перевірити, чи друкує даний додаток, але ви не хочете тратити на це папір, можна поступити таким чином: припинити чергу на друк, розпечатати з додатку зразок, а завдання на друк зразка видалити з черги.

Диспетчер черги

Загалом-то диспетчер черги не вимагає до себе особливої уваги. На цьому етапі па, що виводиться друк дані не залежать від типу принтера, і тому немає ніякої необхідності перенастроювати диспетчер черги при установці нового прінтерного драйвера. Однак деякі параметри управління чергою друку неї ж варто обговорити.

Параметр Job dialog before print

Драйвер принтера дозволяє вам задати ряд специфічних для нашого друкуючого пристрою параметрів. Наприклад, якщо ви використовуєте принтер з двома піддонами для подачі паперу, ви можете в настройках прінтерного драйвера указати, який з них потрібно використати для роздруку. Для лазерного принтера драйвер, як правило, дозволяє задавати орієнтацію сторінок книжкову або альбомну.

По що робити, якщо вам часто потрібно змінювати дозвіл друку, формат паперу або інші характеристики завдання на друк? Саме для такої ситуації на сторінці Queue options записника параметрів прінтерного об'єкта передбачений пункт Job dialog before print. Якщо цей пункт помічений, то для кожного завдання на почати на екрані буде з'являтися діалогове вікно, за допомогою якого ви зможете змінити характеристики завдання. Передбачимо, ви готуєте документ з графікою високого дозволу. Друк такого документа на лазерному принтері займає досить багато часу. Однак ви можете помітити пункт job dialog before print і для пробних роздруків тимчасово зменшити дозвіл до 75 точок на дюйм. Природно, якість графіки при цьому знизиться, але і часу на друк у вас піде набагато менше. Коли ж документ буде готовий, ви зможете для остаточного варіанту знову встановити саме високий дозвіл лазерного принтера.

Параметри PRINTER-SPECIFIC FORMAT і PRINT WHILE SPOOLING

&

\x02DC

\x00A84

¬

\x00B2

\x00B4

3/4

\x02DC

\x00F0

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes