Текстові редактори ОС Windows, Детальна інформація

Текстові редактори ОС Windows
Тип документу: Реферат
Сторінок: 5
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: фелікс
Розмір: 17.4
Скачувань: 1487
Реферат на тему:

Текстові редактори

ОС Windows

Виконав:

Перевірив:

Львів-2001

Microsoft Word .

Microsoft Word, версії 6.0а, був створений: 1993-1994 Microsoft Corporation, International CorrectSpell, Inernational Hyphenator 1994 Houghton Mifflin Co., Thesaurus 1994 Soft-Art, Inc., ОРФО Тезаурус 1994 Информатик А/О., Alki Software Corp. 1994, Advanced Software Inc. 1994. Дана програма захищена законом про авторські права і міжнародними угодами. Незаконне копіювання чи поширення даної програми чи будь-якої її частини веде до кримінальної відповідальності.

Microsoft Word - потужний текстовий процесор, призначений для виконання всіх процесів обробки тексту: від набору і верстки, до перевірки орфографії, вставки в текст графіки в стандарті *.pcx чи *.bmp, роздрук тексту. Він працює з багатьма шрифтами ,як з українським ,так і з кожним із 21-ої мови світу. В одну з багатьох корисних властивостей Word входить автоматична корекція тексту по границях, автоматичний перенос слів і виправлення правопису слів, зберігання тексту у визначений проміжок часу, наявність мастерів текстів і шаблонів, що дозволяють у лічені хвилини створити діловий лист, факс, автобіографію, розклад, календар і багато чого іншого. Word забезпечує пошук заданого слова чи фрагмента тексту, заміну його на зазначений фрагмент, видалення, копіювання у внутрішній буфер, заміну шрифта, розміру шрифта. Наявність закладки в тексті дозволяє швидко перейти до закладеного місця в тексті. Можна так само автоматично включати в текст дату, час створення, зворотню адреса й ім'я того,що написав цей текст. За допомогою макрокоманд Word дозволяє включати в текст бази даних чи об'єкти графіки, музичні модулі у форматі *.wav. Для обмеження доступу до документа можна встановити пароль на текст, який Word буде запитувати при завантаженні тексту для виконання з ним будь-яких дій. Word дозволяє відкривати багато вікон для одночасної роботи з декількома текстами, а також розбити одне активне вікно по горизонталі на два і вирівняти їх.

В меню <Файл> знаходяться наступні опції: <Створити>, <Відкрити>, <Закрити>, <Зберегти>, <Зберегти як>, <Зберегти все>, <Пошук файлу>, <Зведення>, <Шаблони>, <Параметри сторінки>, <Перегляд>, <Друк>, <Вихід>. Ці написи означають відповідно: створення нового документа чи шаблона; відкриття вже існуючого; закриття усіх вікон існуючого документа чи шаблона; зберігання існуючого документа чи шаблона; зберігання копії документа в іншому файлі; зберігання всіх відкритих файлів, макрокоманд елементів автотексту; пошук існуючого файлу на інших дисках; відображення зведення активного документа; зміна активного шаблона чи його опцій; зміна параметрів сторінок виділених розділів; відображення сторінок такими, якими вони будуть надруковані; роздрук активного документа; вихід з Word із запитом про зберігання документу.

В меню <Виправлення> знаходяться відповідні опції: <Скасувати введення>, <Повторити введення>, <Вирізати>, <Копіювати>, <Вставити>, <Спеціальна вставка>, <Очистити>, <Виділити все>, <Знайти>, <Замінити>, <Перейти>, <Автотекст>, <Закладка>, <Зв'язки>, <Об'єкт>. Ці написи означають відповідно: скасувати останню операцію; повторити останню оперцію; вирізати виділений текст і помістити його в буфер обміну; копіювати виділений текст в буфер обміну; вставляти вміст буфера обміну в місце введення тексту; вставляти вміст буфера обміну як зв'язаний чи впроваджений об'єкт або об'єкт іншого формату; видаляти виділений тект без переміщення його в буфер обміну; виділяти весь документ; шукати відзначений текст ; шукати і заміняти відзначений текст ; переходити до відзначеного тексту в активному документі; вставляти елементи автотексту; призначати ім'я поточному виділенню тексту; показувати чи модифікувати зв'язки в документі; відкривати додаток в якому даний документ був створений.

В меню <Вид> знаходяться відповідні опції: <Нормальний>, <Структура документа>, <Розмітка сторінки>, <Головний документ>, <Повний екран>, <Панелі інструментів>, <Лінійка>, <Колонтитули>, <Виноски>, <Примітки>, <Масштаб>. Ці написи означають відповідно: встановити режим нормального перегляду; встановити режим перегляду структури документа; встановити режим перегляду розмітки сторінки; встановити режим перегляду головного документа; переключати режим повного екрана; керувати відображенням панелей інструментів; керувати відображенням лінійки; відображати верхній колонтитул у режимі перегляду режиму сторінки; встановити виноски; відкрити вікно перегляду приміток; встановити масштаб відображення.

В меню <Вставка> знаходяться відповідні опції: <Розрив>, <Номера сторінок>, <Примітка>, <Дата і час>, <Поле>, <Символ>, <Поле форми>, <Виноска>, <Назва>, <Посилання>, <Зміст і покажчики>, <Файл>, <Кадр>, <Малюнок>, <Об'єкт>, <База даних>. Ці написи означають відповідно: завершення сторінки, розділу у місці введення тексту; додати номера сторінок вгорі чи внизу сторінки; вставити примітки чи відкрити вікно приміток; вставити поточну дату і час у документ; вставити поле в активний документ; вставити спеціальний символ; вставити нове поле форми; вставити посилання на звичайну чи кінцеву виноску ; вставити назву під чи над виділеним об'єктом; вставити перекресні зсилки; вставити зміст і покажчики в документ; вставити текст з іншого файлу в активний документ; вставити порожній кадр чи помістити поточне виділення тексту в кадр; вставити малюнок із графічного файлу; вставити формулу, графік, малюнок чи інший об'єкт;вставити інформацію з зовнішнього джерела даних в активний документ.

У меню <Формат> знаходяться відповідні опції: <Шрифт>, <Абзац>, <Табуляція>, <Обрамлення і заповнення>, <Колонки>, <Регістр>, <Буквиця>, <Список>, <Нумерація заголовків>, <Автоформат>, <Таблиця стилів>, <Стиль>, <Кадр>, <Малюнок>, <Рисований об'єкт>. Ці написи означають відповідно: міняти вид виділених символів; міняти вид і нумерацію у виділених символах і абзацах; міняти чи видаляти позиції табуляцій у виділених абзацах; міняти обрамлення і заповнення у виділених абзацах, осередків таблиці і малюнків; міняти формат стовпчика у виділених розділах; змінювати регістр символів у виділеному фрагменті; форматувати перший символ виділеного абзацу в буквицю; створювати нумерованый список чи список-бюлетень; змінювати опції нумерації для стилів рівнів заголовків; автоматично форматувати документ; перегляд чи застосування стилів із шаблона; застосовувати, створювати чи змінювати стилі; змінювати розмір, масштаб і кодування кадру; змінювати розмір, маштаб і кодування малюнка; змінювати заповнення, лінію, розмір і положення атрибутів виділених об'єктів.У меню <Сервіс> знаходяться відповідні опції: <Орфографія>, <Синоніми>, <Перенос слів>, <Мова>, <Статистика>, <Автокорекція>, <Злиття>, <Конверти і наклейки>, <Встановити захист>, <Виправлення>, <Макрокоманда>, <Настройка>, <Опції>. Ці написи означають відповідно: перевіряти орфографію активного документа; шукати синоніми для виділених слів; міняти установки переносу слів для активного документа; міняти атрибут мова для виділених символів; відображати статистику активного документа; додавати чи видаляти елементи автокорекції; готувати основний документ для злиття; друкувати чи створювати конверт, наклейку чи лист наклейок; встановлювати захист активного документа; встановлювати режим позначки виправлень для активного документа; виконувати, створювати, видаляти чи редагувати макрокоманду; надбудовувати інтерфейс користувача Word (меню, клавіатура і панелі інструментів); змінювати настройки Word для Windows.

У меню <Таблиця> знаходяться відповідні опції: <Вставити таблицю>, <Видалити ячейку>, <Об'єднати ячейку >, <Розбити ячейку>, <Виділити рядок>, <Виділити стовпець>, <Виділити таблицю>, <Автоформат таблиці>, <Висота і ширина ячейки>, <Заголовки>, <Перетворити текст>, <Сортування тексту>, <Формула>, <Розбити таблицю>, <Лінії сітки>. Ці написи означають відповідно: вставляти таблицю; видаляти виділені ячейки таблиці; поєднувати виділені ячейки таблиці; роз'єднувати раніше об'єднані ячейки таблиці; виділяти поточний рядок таблиці; виділяти поточний стовпець таблиці; виділяти всю таблицю; застосовувати настройку форматування до таблиці; змінювати висоту і ширину рядків і стовпців таблиці; переключати атрибут заголовка таблиці; перетворювати текст у таблицю; розташовувати виділення в зазначеному порядку; вставляти обраховане поле в ячейку таблиці; вставляти маркер кінця абзацу перед поточним рядком таблиці; переключати відображення ліній сітки таблиці.

У меню <Вікно> знаходяться відповідні опції: <Нове вікно>, <Упорядкувати все>, <Розбити>. Ці написи означають відповідно: відкривати інше вікно для активного документа; упорядковує вікна у вигляді мозаїки, що не перекривається; розбивати активне вікно по горизонталі і вирівнює частини, що вийшли.

AE

$

$

$

$

$

O

TH

@\x02C6iyB*

@\x02C6iyB*

@\x02C6iyB*

@\x02C6iyB*

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes