/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Застосування комп’ютера в житті людини, Детальна інформація

Тема: Застосування комп’ютера в житті людини
Тип документу: Реферат
Предмет: Комп`ютерні науки
Автор: фелікс
Розмір: 0
Скачувань: 1850
Скачати "Реферат на тему Застосування комп’ютера в житті людини"
Сторінки 1   2  
Рівненська загальноосвітня школа-комплексу I-III ступенів №27

Реферат

на тему:

“Застосування в комп’ютера в житті людини”

Підготувала:

Учениця 10-А класу

Кирильчук Вікторія

Рівне 2003

Мікро ЕОМ – четверте покоління електронних обчислювальних машин – з’явилися завдяки змінам у виробництві, які відбулися на рубежі 70-х років, і впровадженню інтегральних мікросхем. Апаратна частина мікро ЕОМ базується на великих інтегральних схемах (ВІС), які дозволяють об’єднувати різні компоненти усіх машин при невеликій протяжності внутрішніх і зовнішніх електронних зв’язків.

Серед сімей мікро ЕОМ особливе місце займають персональні ЕОМ (ПЕОМ). Чіткого визначення ПЕОМ не існує. Тепер прийнято вважати, що ПЕОМ – це машини, що мають такі характеристики:

вартість – мінімальна, доступна для користувача;

апаратне забезпечення, системний блок, дисплей, периферійна пам’ять у вигляді касетних накопичувачів на магнітних дисках;

операційна система – ядро програмного забезпечення, дружня по відношенню до користувача (не вимагає спеціальної підготовки);

мова програмування – високого рівня;

орієнтація програмного забезпечення на масове застосування;

простота конструкції та надійність, не великі габарити та маса.

На персональну обчислювальну техніку існує великий попит у не професіональних користувачів, вона застосовується для вирішення великого кола задач.

Залежно від сфери застосування ПЕОМ можна умовно поділити на чотири класи:

Професійні

Учбові

Побутові

Кишенькові

Кишеньковими називають мініатюрний ЕОМ, призначений для вирішення складних розрахункових і простих інформаційних задач. Призначення побутових ПЕОМ – вирішення побутових розрахункових задач середньої складності.

Професійні ПЕОМ розраховані на вирішення професійними користувачами складних обчислювальних та інформаційних задач. На основі професійних ПЕОМ створюються автоматизовані робочі місця (АРМ). Для наукових та керівних працівників, проектувальників, конструкторів, економістів.

За оцінкою японських та амерекнських спеціалістів, використання мікро ЕОМ різко підвищує продуктивність праці у різних сферах управлінської діяльності. Така тенденція існує і в нашій країні.

В управлінській та діловій сферах користовачі не завжди мають недостатню кваліфікацію для роботи нп комп’ютерах тому необхідна необхідна підготовка спеціалістів народного господарства, і зокрема житлово-комунального.

i

\x2403\x1102\xC484\x6002\xC484\x6102\x0224\x0100

\x840F\x02C1\x845E\x02C1\x1A00уатаційні контори, районі, міські, обласні управління житлового господарства, установи готельного, газового, ремонтно-будівельного господарства.

В інформаційні-безпаперові технології можна виділити ряд операцій з використанням мікро ЕОМ:

Сторінки 1   2  
Коментарі до даного документу
Додати коментар