/   Реферати  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Бібліотека   Портфель   Замовлення  
Mobile  Mac  Linux  Windows  Партнерам і рекламодавцям  Зона зареєстрованих користувачів  Результати пошуку  Форум  Новини  Новини  Події  Куплю/продам  Кlubніка  МегаДОСТУП  Новини сайту  Про проект  Зворотній зв`язок  Рекламодавцям  Контакт 

Про звільнення Салатюка В.П. з посади заступника голови правління та члена правління Національної акціонерної компанії "Украгролізинг" (04.04.2002), Детальна інформація

Тема: Про звільнення Салатюка В.П. з посади заступника голови правління та члена правління Національної акціонерної компанії "Украгролізинг" (04.04.2002)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 458
Скачати "Реферат на тему Про звільнення Салатюка В.П. з посади заступника голови правління та члена правління Національної акціонерної компанії "Украгролізинг" (04.04.2002)"
Сторінки 1  
0465 Про звільнення Салатюка В.П. з посади заступника голови правління та члена правління Національної акціонерної компанії "Украгролізинг" (04.04.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 4 квітня 2002 р. N 465

Київ

Про звільнення Салатюка В.П. з посади

заступника голови правління та члена правління

Національної акціонерної компанії "Украгролізинг"

a

h

Ue

TH

a

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Звільнити Салатюка Василя Петровича з посади заступника голови правління та члена правління Національної акціонерної компанії "Украгролізинг" за власним бажанням.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар