Про колегію Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (10.04.2002), Детальна інформація

Про колегію Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (10.04.2002)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 602
0481 Про колегію Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи (10.04.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 10 квітня 2002 р. N 481

Київ

Про колегію Міністерства з питань

надзвичайних ситуацій та у справах

захисту населення від наслідків

Чорнобильської катастрофи

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

R

nB*

H

\x00AA

й вісник України, 2000 р., N 15, ст. 624) дозволити Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи мати колегію у кількості 15 осіб.

2. Затвердити членами колегії Міністерства з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи Бойка Анатолія Павловича, Ващенка Володимира Васильовича, Зозулю Сергія Леонідовича, Радашева Василя Івановича, Шевченка Івана Олексійовича, увільнивши від цих обов'язків Кострова Миколу Михайловича, Машаровського Миколу Григоровича, Фролова Володимира Васильовича.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes