/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про забезпечення виплати у 2002 році разової грошової допомоги, передбаченої Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (11.04.2002), Детальна інформація

Тема: Про забезпечення виплати у 2002 році разової грошової допомоги, передбаченої Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (11.04.2002)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 664
Скачати "Реферат на тему Про забезпечення виплати у 2002 році разової грошової допомоги, передбаченої Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (11.04.2002)"
Сторінки 1  
0486 Про забезпечення виплати у 2002 році разової грошової допомоги, передбаченої Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" (11.04.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 11 квітня 2002 р. N 486

Київ

Про забезпечення виплати у 2002 році

разової грошової допомоги, передбаченої

Законом України "Про статус ветеранів війни,

гарантії їх соціального захисту"

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Міністерству фінансів і Державному казначейству забезпечити до 15 квітня 2002 р. виділення коштів Міністерству праці та соціальної політики для виплати разової грошової допомоги, передбаченої Законом України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" ( 3551-12 ), у розмірах, встановлених статтею 19 Закону України "Про Державний бюджет України на 2002 рік" ( 2905-14 ), та для подальшого перерахування їх місцевим органам праці та соціального захисту населення.

2. Міністерству оборони, Міністерству внутрішніх справ, Службі безпеки, Міністерству юстиції, Міністерству з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Державному департаменту з питань виконання покарань, Управлінню державної охорони, Державній податковій адміністрації, Державному комітетові у справах охорони державного кордону забезпечити подання місцевим органам праці та соціального захисту населення до 15 квітня 2002 р. списків інвалідів війни, учасників бойових дій, осіб, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, членів сімей загиблих та дружин (чоловіків) померлих учасників бойових дій і учасників війни, визнаних за життя інвалідами.

3. Установити, що виплата разової грошової допомоги провадиться органами праці та соціального захисту населення до 5 травня 2002 р. через поштові відділення зв'язку або через установи банків (шляхом перерахування на особовий рахунок отримувача) за місцем отримання пенсії, а особам, які не є пенсіонерами, - за місцем їх проживання.

B*

-

\x02C6

o

Особам, які відбувають покарання в місцях позбавлення волі або утримуються в лікувально-трудових профілакторіях (крім пенсіонерів), виплата разової грошової допомоги здійснюється шляхом перерахування коштів органами праці та соціального захисту населення за місцем відбування покарання чи проходження лікування на рахунки установ кримінально-виконавчої системи за наданими цими установами списками з подальшим зарахуванням їх на особові рахунки зазначених осіб.

4. Раді міністрів Автономної Республіки Крим, обласним, Київській та Севастопольській міським державним адміністраціям вишукати можливість для відзначення учасників війни, не передбачених статтею 19 Закону України "Про Державний бюджет України на 2002 рік" ( 2905-14 ).

5. Відповідно до пункту 5 статті 6 Декрету Кабінету Міністрів України від 26 грудня 1992 р. N 13-92 ( 13-92 ) "Про прибутковий податок з громадян" звільнити у 2002 році від обкладення прибутковим податком з громадян суми разової грошової допомоги та інші виплати, що здійснюються з нагоди святкування Дня Перемоги, і вартість подарунків у розмірах, які не перевищують 15 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що виділяються ветеранам війни та особам, на яких поширюється дія Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" ( 3551-12 ).

6. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Міністерство праці та соціальної політики, Міністерство оборони, Міністерство внутрішніх справ, Службу безпеки, Міністерство юстиції, Міністерство з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи, Державний департамент з питань виконання покарань, Управління державної охорони, Державну податкову адміністрацію, Державний комітет у справах охорони державного кордону.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 26

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар