Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб (11.04.2002), Детальна інформація

Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб (11.04.2002)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 6.2
Скачувань: 745
0502 Про затвердження Порядку зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб (11.04.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 11 квітня 2002 р. N 502

Київ

Про затвердження Порядку зміни цільового

призначення земель, які перебувають у

власності громадян або юридичних осіб

Відповідно до статті 20 Земельного кодексу ( 2768-14 ) України Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Затвердити Порядок зміни цільового призначення земель, які перебувають у власності громадян або юридичних осіб (додається).

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 22

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 11 квітня 2002 р. N 502

ПОРЯДОК

зміни цільового призначення земель,

які перебувають у власності громадян

або юридичних осіб

1. Цей Порядок визначає механізм щодо зміни цільового призначення земельної ділянки, яка перебуває у власності громадянина або юридичної особи.

2. Зміна цільового призначення земельної ділянки проводиться за поданням заяви (клопотання) її власника до сільської, селищної, міської ради, якщо земельна ділянка розташована в межах населеного пункту, або районної держадміністрації, якщо земельна ділянка розташована за межами населеного пункту.

До заяви (клопотання) додаються:

а) копія державного акта на право власності на земельну ділянку;

б) для громадянина - власника земельної ділянки - копія паспорта (серія, номер паспорта, коли і ким виданий та місце проживання), для юридичної особи - власника земельної ділянки - копія статуту (положення) та копія свідоцтва про державну реєстрацію юридичної особи;

в) документи щодо встановлених обмежень (обтяжень) та земельних сервітутів на використання земельної ділянки;

г) обгрунтування необхідності зміни цільового призначення земельної ділянки із зазначенням її розміру.

3. Сільська, селищна, міська рада або районна держадміністрація розглядає заяву (клопотання) і в разі згоди на зміну цільового призначення земельної ділянки дає дозвіл на підготовку проекту її відведення:

складання проекту відведення земельної ділянки, якщо зміні цільового призначення підлягає її частина;

перепогодження проекту відведення земельної ділянки з відповідними органами виконавчої влади, якщо зміні цільового призначення підлягає вся земельна ділянка.

4. Проект відведення земельної ділянки, цільове призначення якої змінюється, складається державною або іншою землевпорядною організацією на замовлення власника земельної ділянки.

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes