Про затвердження Порядку підключення до глобальних мереж передачі даних (12.04.2002), Детальна інформація

Про затвердження Порядку підключення до глобальних мереж передачі даних (12.04.2002)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 6.2
Скачувань: 758
0522 Про затвердження Порядку підключення до глобальних мереж передачі даних (12.04.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 12 квітня 2002 р. N 522

Київ

Про затвердження Порядку підключення до

глобальних мереж передачі даних

На виконання Указу Президента України від 24 вересня 2001 р. N 891 ( 891/2001 ) "Про деякі заходи щодо захисту державних інформаційних ресурсів у мережах передачі даних" Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити Порядок підключення до глобальних мереж передачі даних (додається).

2. Державному комітетові зв'язку та інформатизації за погодженням з Державним комітетом з питань регуляторної політики та підприємництва, Антимонопольним комітетом і Міністерством оборони затвердити порядок складання та ведення переліку підприємств (операторів), які надають послуги з доступу до глобальних мереж передачі даних органам виконавчої влади, іншим державним органам, підприємствам, установам та організаціям, які одержують, обробляють, поширюють і зберігають інформацію, що є об'єктом державної власності та охороняється згідно із законодавством, передбачивши в ньому, зокрема, вимоги до:

програмно-технічних засобів, які забезпечують доступ до глобальних мереж передачі даних;

якості окремих видів послуг з доступу до глобальних мереж передачі даних;

захисту інформації в мережах передачі даних.

3. Органи виконавчої влади, інші державні органи, підприємства, установи та організації, які одержують, обробляють, поширюють і зберігають інформацію, що є об'єктом державної власності та охороняється згідно із законодавством, які користувалися послугами глобальних мереж передачі даних до набрання чинності Порядком підключення до глобальних мереж передачі даних, здійснюють підключення до глобальних мереж передачі даних відповідно до його вимог.

4. Контроль за виконанням цієї постанови покласти на Першого віце-прем'єр-міністра України.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 49

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 12 квітня 2002 р. N 522

ПОРЯДОК

підключення до глобальних мереж передачі даних

1. Цей Порядок визначає процедуру підключення органів виконавчої влади, інших державних органів, підприємств, установ та організацій, які одержують, обробляють, поширюють і зберігають інформацію, що є об'єктом державної власності та охороняється згідно із законодавством, до глобальних мереж передачі даних.

2. У цьому Порядку поняття вживаються в такому значенні:

глобальні мережі передачі даних ( далі - глобальні мережі) - іноземні та міжнародні мережі передачі даних, у тому числі мережа Інтернет;

оператори - суб'єкти господарювання, включені до переліку підприємств, які надають послуги з доступу до глобальних мереж передачі даних органам виконавчої влади, іншим державним органам, підприємствам, установам та організаціям, які одержують, обробляють, поширюють і зберігають інформацію, що є об'єктом державної власності та охороняється згідно із законодавством (далі - перелік);

r

\x0152

B*

r

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes