/   Реферати  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Бібліотека   Портфель   Замовлення  
Mobile  Mac  Linux  Windows  Партнерам і рекламодавцям  Зона зареєстрованих користувачів  Результати пошуку  Форум  Новини  Новини  Події  Куплю/продам  Кlubніка  МегаДОСТУП  Новини сайту  Про проект  Зворотній зв`язок  Рекламодавцям  Контакт 

Про щомісячне відвантаження нафти товариству з обмеженою відповідальністю "Співдружність ініціативних працездатних інвалідів" (м. Херсон) (26.04.2002), Детальна інформація

Тема: Про щомісячне відвантаження нафти товариству з обмеженою відповідальністю "Співдружність ініціативних працездатних інвалідів" (м. Херсон) (26.04.2002)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 367
Скачати "Реферат на тему Про щомісячне відвантаження нафти товариству з обмеженою відповідальністю "Співдружність ініціативних працездатних інвалідів" (м. Херсон) (26.04.2002)"
Сторінки 1  
0582 Про щомісячне відвантаження нафти товариству з обмеженою відповідальністю "Співдружність ініціативних працездатних інвалідів" (м. Херсон) (26.04.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 26 квітня 2002 р. N 582

Київ

Про щомісячне відвантаження нафти товариству

з обмеженою відповідальністю "Співдружність

ініціативних працездатних інвалідів" (м. Херсон)

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:r

ae

e

e

працездатних інвалідів" (м. Херсон) 2 тис. тонн української нафти за ціною 70 доларів США згідно з курсом Національного банку за тонну нафти за попередньою оплатою для надання благодійної допомоги інвалідам війни та праці, дітям-інвалідам і дитячим будинкам м. Херсона.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 26

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар