/   Реферати  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Бібліотека   Портфель   Замовлення  
Mobile  Mac  Linux  Windows  Партнерам і рекламодавцям  Зона зареєстрованих користувачів  Результати пошуку  Форум  Новини  Новини  Події  Куплю/продам  Кlubніка  МегаДОСТУП  Новини сайту  Про проект  Зворотній зв`язок  Рекламодавцям  Контакт 

Про звільнення Олійника В.Б. з посади заступника генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України (27.05.2002), Детальна інформація

Тема: Про звільнення Олійника В.Б. з посади заступника генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України (27.05.2002)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 436
Скачати "Реферат на тему Про звільнення Олійника В.Б. з посади заступника генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України (27.05.2002)"
Сторінки 1  
0699 Про звільнення Олійника В.Б. з посади заступника генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України (27.05.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 27 травня 2002 р. N 699

Київ

Про звільнення Олійника В.Б. з посади

заступника генерального директора

Державної адміністрації залізничного

L

\x00B4

аїни

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Звільнити Олійника Володимира Борисовича з посади заступника генерального директора Державної адміністрації залізничного транспорту України згідно з поданою ним заявою.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар