Про організацію навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань здійснення процедури закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти (01.06.2002), Детальна інформація

Про організацію навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань здійснення процедури закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти (01.06.2002)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.8
Скачувань: 723
0734 Про організацію навчання та підвищення кваліфікації спеціалістів з питань здійснення процедури закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти (01.06.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 1 червня 2002 р. N 734

Київ

Про організацію навчання та підвищення

кваліфікації спеціалістів з питань здійснення

процедури закупівлі товарів, робіт і послуг

за державні кошти

З метою забезпечення кваліфікованого здійснення процедури закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції організувати починаючи з 1 вересня 2002 р. роботу постійно діючих курсів підвищення кваліфікації спеціалістів з питань організації та здійснення процедури закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти (далі - курси).

2. Керівникам центральних і місцевих органів виконавчої влади, установ і організацій - розпорядників державних коштів забезпечувати підвищення кваліфікації на курсах спеціалістів, які відповідно до покладених на них функцій беруть участь у роботі тендерних комітетів.

Рекомендувати керівникам інших органів державної влади та органів місцевого самоврядування направляти на курси спеціалістів, які беруть участь у роботі тендерних комітетів.

\x20AC

i

¦

\x00A8

3. Встановити, що починаючи з другого півріччя 2003 року:

у тендерних комітетах центральних і місцевих органів виконавчої влади, установ і організацій - головних розпорядників бюджетних коштів та підпорядкованих їм розпорядників нижчого рівня на посаді секретаря тендерного комітету мають право працювати спеціалісти, які пройшли навчання на курсах і отримали відповідний сертифікат;

для надання послуг з організації та здійснення процедури закупівлі товарів, робіт і послуг за державні кошти можуть залучатися згідно із законодавством інші організації (установи, підприємства), спеціалісти яких пройшли навчання на курсах і отримали відповідний сертифікат.

4. Міністерству освіти і науки разом з Міністерством економіки та з питань європейської інтеграції розробити в місячний термін програму навчання з дисципліни "Організація державної закупівлі товарів, робіт і послуг", а також визначити відповідні вищі навчальні заклади, які будуть здійснювати починаючи з 2002/03 навчального року навчання з цієї дисципліни.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 18

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes