Про витрати, пов'язані з похованням колишнього генерального директора виробничого об'єднання "Чорноморський суднобудівний завод" Макарова Ю.І. (03.06.2002), Детальна інформація

Про витрати, пов'язані з похованням колишнього генерального директора виробничого об'єднання "Чорноморський суднобудівний завод" Макарова Ю.І. (03.06.2002)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 948
0759 Про витрати, пов'язані з похованням колишнього генерального директора виробничого об'єднання "Чорноморський суднобудівний завод" Макарова Ю.І. (03.06.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 3 червня 2002 р. N 759

Київ

Про витрати, пов'язані з похованням

колишнього генерального директора

виробничого об'єднання "Чорноморський

суднобудівний завод" Макарова Ю.І.

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Витрати, пов'язані з похованням колишнього генерального директора виробничого об'єднання "Чорноморський суднобудівний завод" Макарова Юрія Івановича, в сумі до 5 тис. гривень здійснити за рахунок держави.

2. Видати одноразову допомогу вдові померлого Макарова Ю.І. - Макаровій Надії Лаврентіївні в сумі 2,5 тис. гривень.

B*

h

\x00D0

й обласній державній адміністрації спорудити на могилі Макарова Ю.І. надгробок вартістю до 5 тис. гривень.

4. Міністерству фінансів профінансувати зазначені в пунктах 1-3 цієї постанови витрати Миколаївської обласної державної адміністрації за рахунок коштів резервного фонду бюджету, передбачених Законом України "Про Державний бюджет України на 2002 рік" ( 2905-14 ).

5. Миколаївській обласній державній адміністрації подати до кінця 2002 року Міністерству економіки та з питань європейської інтеграції і Міністерству фінансів звіт про використання коштів, виділених відповідно до цієї постанови.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 21

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes