/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про звільневня Олійник Т.О. з посади заступника директора Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю - заступника Головного державного інспектора праці України (05.06.2002), Детальна інформація

Тема: Про звільневня Олійник Т.О. з посади заступника директора Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю - заступника Головного державного інспектора праці України (05.06.2002)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 625
Скачати "Реферат на тему Про звільневня Олійник Т.О. з посади заступника директора Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю - заступника Головного державного інспектора праці України (05.06.2002)"
Сторінки 1  
0774 Про звільневня Олійник Т.О. з посади заступника директора Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю - заступника Головного державного інспектора праці України (05.06.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 5 червня 2002 р. N 774

Київ

Про звільнення Олійник Т.О. з посади заступника директора

Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства

про працю - заступника Головного державного інспектора праці

України

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:t

o

0

2

вну з посади заступника директора Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю - заступника Головного державного інспектора праці України у зв'язку з досягненням граничного віку перебування на державній службі.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар