/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про призначення Васильєва В.Г. заступником начальника Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку, завідуючим сектором у справах національностей, Детальна інформація

Тема: Про призначення Васильєва В.Г. заступником начальника Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку, завідуючим сектором у справах національностей
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 541
Скачати "Реферат на тему Про призначення Васильєва В.Г. заступником начальника Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку, завідуючим сектором у справах національностей"
Сторінки 1  
0783 Про призначення Васильєва В.Г. заступником начальника Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку, завідуючим сектором у справах національностей та міграції Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України (07.06.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 7 червня 2002 р. N 783

Київ

Про призначення Васильєва В.Г.

заступником начальника Управління науково-технічного

та гуманітарного розвитку, завідуючим сектором

у справах національностей та міграції Департаменту

внутрішньої політики Секретаріату

Кабінету Міністрів України

i

d

f

E

(

\x0152

e

i

i

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Призначити Васильєва Володимира Георгійовича заступником начальника Управління науково-технічного та гуманітарного розвитку, завідуючим сектором у справах національностей та міграції Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України, звільнивши його з посади заступника начальника Управління експертизи та аналізу оборонно-мобілізаційної роботи, діяльності правоохоронних органів і органів юстиції Секретаріату Кабінету Міністрів України, завідуючого сектором у справах національностей, депортованих осіб і ветеранів Збройних Сил.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар