/   Реферати  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Бібліотека   Портфель   Замовлення  
Mobile  Mac  Linux  Windows  Партнерам і рекламодавцям  Зона зареєстрованих користувачів  Результати пошуку  Форум  Новини  Новини  Події  Куплю/продам  Кlubніка  МегаДОСТУП  Новини сайту  Про проект  Зворотній зв`язок  Рекламодавцям  Контакт 

Про призначення Ткача В.Д. начальником Управління зв'язків з громадськістю Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України (07.06.2002), Детальна інформація

Тема: Про призначення Ткача В.Д. начальником Управління зв'язків з громадськістю Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України (07.06.2002)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 389
Скачати "Реферат на тему Про призначення Ткача В.Д. начальником Управління зв'язків з громадськістю Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України (07.06.2002)"
Сторінки 1  
0784 Про призначення Ткача В.Д. начальником Управління зв'язків з громадськістю Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України (07.06.2002)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 7 червня 2002 р. N 784

Київ

Про призначення Ткача В.Д.

начальником Управління зв'язків з громадськістю

Департаменту внутрішньої політики Секретаріату

Кабінету Міністрів України

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:z

i

Департаменту внутрішньої політики Секретаріату Кабінету Міністрів України з присвоєнням третього рангу державного службовця, звільнивши його з посади заступника начальника Управління з питань взаємодії з місцевими органами влади Секретаріату Кабінету Міністрів України, завідуючого Відділом з питань діяльності місцевих органів виконавчої влади.

Прем'єр-міністр України А.КІНАХ

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар