/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про звільнення Коновчука В.М. з посади заступника голови Державного департаменту з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення (17.01.2001), Детальна інформація

Тема: Про звільнення Коновчука В.М. з посади заступника голови Державного департаменту з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення (17.01.2001)
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 692
Скачати "Реферат на тему Про звільнення Коновчука В.М. з посади заступника голови Державного департаменту з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення (17.01.2001)"
Сторінки 1  
0020 Про звільнення Коновчука В.М. з посади заступника голови Державного департаменту з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення (17.01.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 17 січня 2001 р. N 20

Київ

Про звільнення Коновчука В.М. з посади

заступника голови Державного департаменту

\x00BA

N

\x00BA

з контролю за якістю, безпекою та виробництвом

лікарських засобів і виробів медичного призначення

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

Звільнити Коновчука Віктора Миколайовича з посади заступника голови Державного департаменту з контролю за якістю, безпекою та виробництвом лікарських засобів і виробів медичного призначення за власним бажанням.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар