Про передачу документів Національного архівного фонду в дарунок Уряду Федеративної Республіки Німеччини (17.01.2001), Детальна інформація

Про передачу документів Національного архівного фонду в дарунок Уряду Федеративної Республіки Німеччини (17.01.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.4
Скачувань: 662
0021 Про передачу документів Національного архівного фонду в дарунок Уряду Федеративної Республіки Німеччини (17.01.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 17 січня 2001 р. N 21

Київ

Про передачу документів Національного

архівного фонду в дарунок Уряду

Федеративної Республіки Німеччини

Відповідно до Закону України "Про вивезення, ввезення та повернення культурних цінностей" ( 1068-14 ) Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Передати у дарунок Уряду Федеративної Республіки Німеччини документи Центрального державного архіву-музею літератури і мистецтва (фонд 441 "Матеріали діячів західноєвропейського мистецтва і літератури XVI-XIX століть", справа 4719, обсягом 39 аркушів), вилучивши їх із складу Національного архівного фонду.

B*

|

~

\x20AC

2. Міністерству культури і мистецтв, Державній службі контролю за переміщенням культурних цінностей через державний кордон України, Державному комітетові архівів забезпечити здійснення необхідних заходів і процедур, пов'язаних з переданням Німецькій Стороні документів, зазначених у пункті 1 цієї постанови.

3. Державній митній службі в установленому порядку забезпечити переміщення через державний кордон України документів, що передаються в дарунок Уряду Федеративної Республіки Німеччини, без сплати митних зборів за здійснення митних процедур.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 28

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes