Про підвищення окремим категоріям пенсіонерів соціальних виплат, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету (23.01.2001), Детальна інформація

Про підвищення окремим категоріям пенсіонерів соціальних виплат, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету (23.01.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.8
Скачувань: 642
0036 Про підвищення окремим категоріям пенсіонерів соціальних виплат, фінансування яких здійснюється за рахунок коштів державного бюджету (23.01.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 23 січня 2001 р. N 36

Київ

Про підвищення окремим категоріям пенсіонерів

соціальних виплат, фінансування яких здійснюється

за рахунок коштів державного бюджету

З метою здійснення подальших заходів щодо соціального захисту пенсіонерів Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Збільшити з 1 січня 2001 р. в 1,12 раза, а з 1 березня 2001 р. - в 1,08 раза розміри соціальних пенсій і пенсій військовослужбовцям строкової служби та членам їх сімей, призначених відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення військовослужбовців та осіб начальницького та рядового складу органів внутрішніх справ" ( 2262-12 ).

B*

l

O

Oe

O

ійськовослужбовців строкової служби та членів їх сімей додаються суми індексації станом на 1 січня 2001 р. відповідно до законодавства про індексацію грошових доходів населення.

2. Підвищення пенсій, зазначене у пункті 1 цієї постанови, проводиться без урахування передбачених законодавством надбавок, підвищень, додаткової пенсії, цільової грошової допомоги, сум індексацій.

3. Установити, що з 1 січня 2001 р. розрахунок надбавок, передбачених Законом України "Про донорство крові та її компонентів" ( 239/95-ВР ), надбавок громадянам, які необгрунтовано зазнали політичних репресій і згодом були реабілітовані, та членам їх сімей, яких було примусово переселено, надбавок на непрацездатних членів сім'ї, що перебувають на утриманні непрацюючих пенсіонерів, надбавок по догляду за одинокими пенсіонерами та інвалідами проводиться виходячи з розміру 18 гривень 10 копійок.

Прем'єр-міністр України В. ЮЩЕНКО

Інд. 26

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes