Про затвердження загальних вимог до здійснення переробки, утилізації, знищення або подальшого використання вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції (24.01.2001), Детальна інформація

Про затвердження загальних вимог до здійснення переробки, утилізації, знищення або подальшого використання вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції (24.01.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 2
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 5.5
Скачувань: 815
0050 Про затвердження загальних вимог до здійснення переробки, утилізації, знищення або подальшого використання вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції (24.01.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 24 січня 2001 р. N 50

Київ

Про затвердження загальних вимог до здійснення

переробки, утилізації, знищення або подальшого

використання вилученої з обігу неякісної та

небезпечної продукції

Відповідно до статті 18 Закону України "Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції" ( 1393-14 ) Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Затвердити загальні вимоги до здійснення переробки, утилізації, знищення або подальшого використання вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції, що додаються.

2. Державному комітетові промислової політики за пропозиціями Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевих державних адміністрацій, органів місцевого самоврядування за погодженням з Міністерством охорони здоров'я, Міністерством екології та природних ресурсів, Міністерством аграрної політики підготувати та у шестимісячний термін подати Міністерству економіки перелік підприємств, які можуть за умови атестації виробництва виконувати в установленому порядку роботи щодо переробки, утилізації або знищення вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції.

Перший

віце-прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ

Інд. 28

ЗАТВЕРДЖЕНО

постановою Кабінету Міністрів України

від 24 січня 2001 р. N 50

ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ

до здійснення переробки, утилізації, знищення або

подальшого використання вилученої з обігу

неякісної та небезпечної продукції

1. Загальні вимоги до здійснення переробки, утилізації, знищення або подальшого використання вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції повинні дотримуватися власниками неякісної та небезпечної продукції (фізичні і юридичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності усіх форм власності), а також підприємствами, що провадять діяльність у цій сфері.

2. Під час передачі неякісної та небезпечної продукції для подальшої переробки або утилізації повинні бути вжиті заходи з метою недопущення негативного впливу такої продукції на життя, здоров'я людини і довкілля.

3. До вирішення питання про подальшу переробку, утилізацію або знищення неякісна та небезпечна продукція може передаватися на тимчасове зберігання у погоджені спеціально уповноваженими органами місця сховищ.

4. Відповідальність за збереження вилученої з обігу неякісної та небезпечної продукції до вирішення питання про її переробку, утилізацію, знищення або подальше використання несе власник цієї продукції.

A

Oe

B*

0

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes