/  
 ДОКУМЕНТІВ 
20298
    КАТЕГОРІЙ 
30
Про проект  Рекламодавцям  Зворотній зв`язок  Контакт 

Про звільнення Мостового В.М. з посади першого заступника директора Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю - Головного державного експерта України з умов праці, Детальна інформація

Тема: Про звільнення Мостового В.М. з посади першого заступника директора Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю - Головного державного експерта України з умов праці
Тип документу: Реферат
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 0
Скачувань: 506
Скачати "Реферат на тему Про звільнення Мостового В.М. з посади першого заступника директора Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю - Головного державного експерта України з умов праці"
Сторінки 1  
0057 Про звільнення Мостового В.М. з посади першого заступника директора Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю - Головного державного експерта України з умов праці (25.01.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 25 січня 2001 р. N 57

Київ

Про звільнення Мостового В.М. з посади

першого заступника директора Державного

департаменту нагляду за додержанням законодавства про

працю - Головного державного експерта України з умов праці

Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:h

O

:

<

Миколайовича з посади першого заступника директора Державного департаменту нагляду за додержанням законодавства про працю - Головного державного експерта України з умов праці у зв'язку з переходом на іншу роботу.

Прем'єр-міністр України В.ЮЩЕНКО

Інд. 19

Сторінки 1  
Коментарі до даного документу
Додати коментар