Про перерахування у 2001 році дотацій вирівнювання обласним бюджетам і Севастопольському міському бюджету з Державного бюджету України (25.01.2001), Детальна інформація

Про перерахування у 2001 році дотацій вирівнювання обласним бюджетам і Севастопольському міському бюджету з Державного бюджету України (25.01.2001)
Тип документу: Реферат
Сторінок: 1
Предмет: Закони України
Автор: Олексій
Розмір: 3.6
Скачувань: 761
0058 Про перерахування у 2001 році дотацій вирівнювання обласним бюджетам і Севастопольському міському бюджету з Державного бюджету України (25.01.2001)

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

П О С Т А Н О В А

від 25 січня 2001 р. N 58

Київ

Про перерахування у 2001 році дотацій вирівнювання

обласним бюджетам і Севастопольському міському бюджету

з Державного бюджету України

З метою забезпечення перерахування у 2001 році дотацій вирівнювання обласним бюджетам і Севастопольському міському бюджету з Державного бюджету України відповідно до статті 42 Закону України "Про Державний бюджет України на 2001 рік" ( 2120-14 ) Кабінет Міністрів України п о с т а н о в л я є:

1. Установити, що податки та збори (обов'язкові платежі), які справляються митними органами, щоденно перераховуються ними на транзитні рахунки обліку доходів державного бюджету в управліннях Державного казначейства в областях та м. Севастополі.

o

B*

|

Ue

TH

a

порядку окремі рахунки для обліку сум дотацій вирівнювання, на які щоденно зараховуються кошти згідно з визначеними у додатку N 4 до Закону України "Про Державний бюджет України на 2001 рік" нормативами щоденних відрахувань від доходів загального фонду державного бюджету, що надійшли на транзитні рахунки обліку доходів державного бюджету на відповідних територіях.

3. Державному казначейству забезпечити щоденне перерахування дотацій вирівнювання управліннями Державного казначейства в областях та м. Севастополі з окремих рахунків, передбачених у пункті 2 цієї постанови, на рахунки відповідних обласних та Севастопольського міського бюджетів, згідно з порядком, установленим статтею 42 Закону України "Про Державний бюджет України на 2001 рік".

4. Державній митній службі у тижневий термін подати Державному казначейству дані (за визначеною ним формою) про централізоване перерахування коштів до Державного бюджету України у 2001 році.

Перший

віце-прем'єр-міністр України Ю.ЄХАНУРОВ

Інд. 34

The online video editor trusted by teams to make professional video in minutes